Alexa

Blue Diamond'dan Pırlanta Küpeler’de %50 indirim!

Blue Diamond’dan yapacağınız tüm pırlanta küpe alışverişleriniz, yüzde 50 indirimli olarak sizleri beklemektedir.

Blue Diamond'dan Pırlanta Küpeler’de %50 indirim!

Pırlanta baget küpeler günlük kullanımdan daha ziyade özel günlerde, toplantılarda veya önemli misafirliklerde tercih edilmelidir. Kulakta oldukça şık duran, kullandığınızda gözleri üzerinize toplayan pırlanta baget küpe modelleri, Emle Pırlanta aracılığı ile sizlerle beraber. Blue Diamond, mücevher ihracatında tam 3. Sıradadır. Bilindik ve garanti vermeyen firmaların aksine, her pırlanta üründe tarafınıza hologramlı mücevher sertifikası (Blue Certificate) verilmektedir. Sertifikanız siparişinizle birlikte gönderilecektir. Bu sayede ödediğiniz ücret garantide, kafanız yalnızca mutlulukta olacaktır.

Pırlanta Baget Küpeler Yarı Fiyatına

Blue Diamond

Artan pırlanta fiyatlarına bakıldığında, bir adet pırlanta baget küpeye neredeyse servet ödeyebilirsiniz. Bu durum özellikle yeni evli çiftler veya çalışanlar için oldukça olumsuzdur. Karat büyüdükçe artan pırlanta fiyatları yerine küçüldükçe yükselen fiyatlarla karşı karşıyayız. Bu duruma engel olmak için Blue Diamond’dan yapacağınız tüm pırlanta küpe alışverişleriniz, yüzde 50 indirimli olarak sizleri beklemektedir. Özellikle yeni evli kadınlar tarafından tercih edilen baget küpeler, salaş ve aşağı sarkan modellerin aksine oldukça topludur. Kulakta varlığını bile hissettirmeyen ağırlıkta olan pırlanta baget küpeler, yalnızca pırlanta renginde değil rose gold gibi çok ağır bir renk ile de sizlerin olabilir.

BLUE Sertifikası ile Alışverişleriniz Güvende

BLUE Sertifikası

Blue Diamond bu konuda bir devrim yaratıyor ve yapacağınız tüm pırlanta alışverişlerinizde BLUE Sertifikası gönderiyor. Kısaca bahsetmek gerekir ise BLUE Sertifikası, pırlanta bir ürünün orijinallik garantisidir. Elbette bu sertifika yalnızca orijinal olan pırlantalara verilmektedir. Blue Diamond alışverişlerinizi teslim ederken özel hediye kutusu ve sertifikası ile göndermektedir.

YORUM EKLE

banner325