BLUZ

Yaşam 26.07.2020, 11:29 28.07.2020, 19:13
 BLUZ

Şık görünmenin altın kuralı, meç edilen parçaların uyumlu olmasıdır. Bu uyumla birlikte şıklıkla harmanlanması gerekir. Kombin oluştururken en çok önem verilen detaylardan biri tercih edilen bluzun stilidir. Çünkü üzerinize giyeceğiniz bluz modeli, tarzınızdan izler taşımaktadır. Bu yüzden spor ya da klasik bir görünüme ulaşmanız tamamen tercih edeceğiniz bluz alternatifine bağlıdır. İpekyol, özgün ve şık tasarımlara imza attığı bluz modellerinde, her kadının stiline atıfta bulunacak detaylara yer veriyor. Günümüz modernliğini kusursuz bir biçimde yansıtarak, modaya yön veriyor.

Her yıl olduğu gibi 2020 kreasyonunda modanın nabzını tutan bluz modelleri İpekyol kalitesinde vücut buluyor. Askılı, uzun kollu, kısa kollu ve geniş yakalı bayan bluz tasarımları, naif detaylarıyla görenleri kendine hayran bırakıyor. Özellikle yaz aylarının vazgeçilmez parçası olan şifon kumaşlar, İpekyol bluz tasarımlarıyla bambaşka bir boyut kazanıyor. Geniş desen yelpazesine sahip olan modeller, tüm kadınların tarzına gönderme yapıyor. Zarafetiniz ile büyüleyici bir görünüme ulaşmak istiyorsanız dantel ve güpür detaylarının yer aldığı bluz tasarımlarını tercih edebilirsiniz. Altına basic bir pantolon giyerek aksesuarlarla taçlandırabilirsiniz.

Bluzlarda İpekyol Esintisi

Güçlü kombinlerin en etkili dokunuşu bluzlarda olmalıdır. Yüzünüze en yakın bölgede kullanılan üst giyimler, renk ve model konusunda enerjinizi de yansıtması gerekir. Bu yüzden bluz tercihinde bulunurken stilinizi yansıtmasına özen göstermeniz gerekmektedir. Vücut şeklinize uygun en doğru model seçimini gerçekleştirerek, kusursuz bir görünüme ulaşabilirsiniz. İpekyol, bünyesinde yer alan tüm bluz modellerinde her kadının ruhuna dokunan tasarımlara imzasını atıyor. Çizgi, puantiye ve color block desenlerle karşımıza çıkan bu parçalar, sezonda büyük bir sükse yaratıyor.

Hem klasik hem de spor şık bayan bluz modellerine İpekyol online mağazasından ulaşabilirsiniz. Sipariş vermek oldukça pratik ve güvenilir! Stilinizi yansıtan bluz tasarımlarına göz atmak için rotanızı İpekyol’a çevirerek şıklığı maksimum düzeyde deneyimleyebilirsiniz.

https://www.ipekyol.com.tr/giyim/bluz-modelleri/

Yorumlar (0)