Denizbank Müşteri Hizmetlerine Erişim

Denizbank müşteri hizmetleri telefon bankacılığı sistemiyle, yurtiçi ve yurtdışı aramalarda 7/24 hizmet sunuyor.

Yaşam 25.02.2019, 15:08 25.02.2019, 16:29
Denizbank Müşteri Hizmetlerine Erişim

Denizbank müşteri hizmetleri telefon bankacılığı sistemiyle, yurtiçi ve yurtdışı aramalarda 7/24 hizmet sunuyor. Günün her saati bankacılık işlemlerinin yapılabilmesi için sunulan sesli yanı sistemi, sabit hatlı telefonlardan ve GSM numaralarından kesintisiz olarak yapılabiliyor.

Denizbank çağrı merkezi 0850 222 0 800 numaralı hat üzerinden, bireysel bankacılık işlemleri ve ticari bankacılık işlemlerinin yapılmasını sağlıyor. Ayrıca mobil bankacılık ve internet bankacılığı sistemleriyle de Denizbank müşteri hizmetleri etkinliklerinden yararlanım sağlanabilir.

Denizbank Sesli Yanıt Sistemi

Türkiye’nin her yerinden 0850 222 0 800 numaralı hattı arayarak Denizbank müşteri temsilcisi ile görüşme sağlanabilir. Ancak öncesinde sesli yanıt sistemi ile işlem seçenekleri sunuluyor. Yurt dışından aramalar için +90 850 222 0 800 numaralı hat üzerinden erişim sağlanabilir.

Denizbank sesli yanıt sistemiyle sunulan bankacılık işlemleri şu şekildedir;

  • 1 tuşu ile; kayıp, çalıntı kart veya şüpheli işlem bildirimleri yapılmaktadır.
  • 2 tuşu ile; kredi kartı güncel bilgileri, Denizbank hesap bakiyesi sorgulama, ekstre bilgileri ve işlemleri yapılmaktadır.

Sesli yanıt sisteminden veya tuşlama menüsünde 2 ile farklı sorgulama ve işlem seçenekleri yapılabilir. Kredi kart borcu ödeme, bilgilerin tekrar dinlenmedi, diğer kart ve kredi kartı bilgileri sorgulama, hesap yatırım işlemleri ve diğer bankacılık hizmetleri sunuluyor. Her kategoride 9 tuşu ile ana menüye dönüş sunuluyor.

  • 3 tuşu ile; diğer işlemler başlığında hesap ve bankacılık, hisse senedi işlemleri yapılmaktadır.

Hesap bilgileri ve yatırım işlemleri, fatura işlemleri, diğer işlemler gibi menü seçenekleriyle Denizbank telefon bankacılığı işlemleri sunuluyor.

Denizbank sesli yanı sistemi ‘’Diğer İşlemler’’ menüsünde;

  • Bankacılık ve hisse senedi işlemleri
  • Şifre işlemleri ve başvurular
  • İşlem bildirimleri
  • Kredi kartı borç sorgulama, bakiye görüntüleme
  • Ekstre sorgulama ve hesap işlemleri
  • Fastpay, Dijital Deniz işlemleri
  • Denizbank seyahat işlemleri

Gibi pek çok bankacılık işlem ve hizmetleri sunuluyor.

Denizbank Telefon Bankacılığı Başvuru

Denizbank müşterilerine özel sunulan Telefon Bankacılığı sistemini kullanmak için öncelikle başvuru yapılması gereklidir. 0850 222 0 800 numaralı telefonu arayarak, telefon bankacılığı kayıt işlemleri yapılır. Sistemde kaydı yapılan cep telefon numarası ile işlem yapılabilir.

Kart şifresiyle hızlı bağlantı sağlanarak, kredi kartı numarasının girilmesine gerek olmadan şifre ile hızlı işlem yapılabilir.

Denizbank İnternet Bankacılığı

Dünya Para bankacılık bilgi, işlem portalları ile Denizbank internet bankacılığı sistemine giriş ve kullanım bilgilerini edinebilirsiniz. www.denizbank.com.tr web sitesinden kesintisiz internet sistemi sunan Denizbank, banka müşterilerine dijital bankacılık sistemleri sunuyor.

Dijital Deniz sistemiyle, internet şifresi alabilir ve tüm bankacılık işlemlerini online bankacılık sistemiyle yapabilirsiniz. Üstelik mobil bankacılık uygulamaları ile 7/24 mobil konforu sunuluyor. Mobil bankacılık ve Denizbank İnternet Bankacılığı işlemleri için öncelikle internet şifresi alınmalıdır. Telefon bankacılığı sistemini kullanarak veya mobil uygulama üzerinden T.C kimlik numarası ile şifre oluşturabilirsiniz.

Yorumlar (0)