Doğada teknolojiden uzak 'Uyku Festivali'

Buca Belediyesi, katılımcılara teknolojiden uzak 48 saat bir deneyim yaşatacak olan ‘Uyku Festivali’ne hazırlanıyor.

Yaşam 22.05.2016, 23:32 10.08.2017, 17:38
Doğada teknolojiden uzak 'Uyku Festivali'

Buca Kaynaklar’ın doğasına karışıp, teknolojiden ve onun getirdiği bilgi kirliliğinden arınmak isteyenler, Uyku Festivali’nde buluşacak.

Buca Belediyesi'nden yapılan açıklamada, 3-4-5 Haziran tarihlerinde düzenlenecek Uyku Festivali ile Buca Kaynaklar’ın eşsiz doğasında teknolojik uykuya dalacak olan katılımcılar, 48 saat boyunca telefonundan, tabletinden uzak, sadece kitap okuyup, müzik dinleyip, özel hazırlanan yemeklerden yiyerek, orman içinde yoga yapıp, çadırda uyuyacak.

Katılımcıların yemyeşil doğada çadırlarda kalacağı, çelik çomak oynayıp, reçel yapımını öğrenip, hamakta sallanarak kitap okuyacağı festival, esiri haline gelinen teknolojiyi tamamen ortadan kaldıracak. Kamp ateşi etrafında sohbet, tadına doyulmaz yemekler ve doğa ile baş başa yoga imkanları da sunan festival, bir çok sürprizi de içinde barındırıyor. Festivale katılım, tüm yemek ve etkinlikler ücretsiz olacak. Sınırlı sayıda katılımcının alınacağı bu deneyim için www.uykufestivali.com adresinden müracaatlar alınmaya başlandı. Festival için son katılım 27 Mayıs. 

Yorumlar (0)