Duş Teknesi ve El Duş Takımları Banyomarka'da

Bonyonuzu oldukça keyifli hale getirmede kullanılan el duş takımı modelleri, her banyoda kullanılan, olmazsa olmaz fonksiyonel parçalardır.

Yaşam 29.09.2020, 15:37 06.10.2020, 23:44
Duş Teknesi ve El Duş Takımları Banyomarka'da

Duş tekneleri banyoların köşesine monte edilen, çok derin yüksekliğe sahip olmayan, genellikle küçük banyolarda tercih edilen malzemelerdir. Rahat ve kaliteli bir banyo deneyimi sağlayan duş tekneleri, doğru bir şekilde seçilirse banyolara şıklığı da getirmektedir. Banyomarka'da banyonuzun şekil ve ölçülerine uygun geniş bir duş teknesi model yelpazesi bulunmaktadır. Konforundan ve şıklığından ödün vermeyenler için, farklı marka ve modelleri uygun fiyatlarla web sitemizden bulabilirsiniz. Sitemizde panelli duş teknesi, monoblok duş teknesi, flat duş teknesi, sıfır zemin duş teknesi ve monoflat duş teknesi modellerine ulaşabilirsiniz. Duş teknesi modellerimiz arasından kendi banyo ölçü ve dekorasyonunuza uygun modeli seçerek hayal ettiğiniz banyo tasarımınıza uygun fiyatlarla kavuşabilirsiniz.

Zemin yüksekliği, alan genişliği, tekne modeli ve malzeme tercihlerinize karar verdikten sonra dilediğiniz duş teknesi tercihini yapabilirsiniz. Küçük bir banyoya sahipseniz banyonuzda çok yer kaplamayan kare duş tekneleri tam size göre. Öte yandan küçük banyonuzda köşe alanları değerlendirmeyi amaçlıyorsanız, köşe duş teknelerine yönelebilirsiniz. Eğer banyonuz genişse ve banyonuzda daha geniş bir duş teknesi arayışındaysanız dikdörtgen duş tekneleri sizin için oldukça ideal olacaktır. Duşa kabininizin içerisinde yere sıfır bir şekilde rahatça hareket etmek istiyorsanız, sıfır zemin duş teknesini tercih edebilirsiniz. Tüm duş teknesi modelleri ve diğer banyonuz için gereken tüm ürünlere Banyomarka.com 'dan ulaşabilirsiniz.

El Duş Takımı Modelleri

Bonyonuzu oldukça keyifli hale getirmede kullanılan el duş takımı modelleri, her banyoda kullanılan, olmazsa olmaz fonksiyonel parçalardır. Sitemizde geniş yelpazeli el duş modelleri ve geniş fiyat olanakları ile bütçenize uygun pek çok seçeneğimiz bulunmaktadır. Setlerimizin dayanıklılığı ve kaliteleri sayesinde sizlere uzun süreli kullanım sağlayarak, uzun yıllar banyo deneyiminize eşlik etmeyi hedeflemekteyiz. Modellerimizde rahatlıkla suyun akış hızını ve şeklini ayarlamanızı sağlayan el duşları ile suyun şiddetini arttırabilir ve düşürebilirsiniz.

Su akışını sorunsuz şekilde sağlayan farklı model ve seçeneklerdeki hortumlarımız yıllarca kullanmaya dayanıklıdır. El duşu ve hortumunu duvara sabitlemenizi sağlayan el duşu askılarımız rahat bir banyo deneyimine imkân sağlamaktadır. Suyun akış şekli ve şiddetini nasıl kullanmak istediğinizi seçtikten sonra, oldukça kaliteli malzemelerle üretilen el duş takımlarımızdan istediğiniz modeli seçebilirsiniz.

Yorumlar (0)
açık