Alexa

Glt Sertifikası Nedir?

Glt Sertifikası Nedir?

GLT Sertifikası, konusunda uzman olan taş uzmanları tarafından, kehribar ürünleri için verilen sertifikadır. Türkiye Gemotoloji Laboratuarı tarafından belgelenmektedir. Ürünün gerçek ürün olması için güvence sağlayan bir sertifikadır.

GLT Sertifikalı Kehribar Ürünler

İçerdiği elementler sayesinde taş görünümlü doğal bir reçine olan kehribar, parlak ve göz alıcı sarıya çalan tonlarıyla, hem doğal bir şıklık, hem de taşların pozitif enerjisine inananlar için şifa kaynağıdır. Yetişkinler için hoş takı ve aksesuar olarak kullanılan kehribar taşları, özellikle bebekler için, türlü ihtiyaçlarını gidermede kullanılacak, rahatlatıcı etkisi ile öne çıkan tabii malzemedir. Bebek tekstilinde ve her türlü aksesuarlarında, doğal madde kullanımı ne kadar önemli ise, diş çıkaran bebekler için de plastik malzemelerin kullanıldığı aksesuarların yerine bu doğal malzemeleri ikame etmek, o kadar önem taşır. Bu nedenle kullanılan kehribar taşının, gerçek olup olmadığını anlamak için, ürünün GLT Sertifikası taşıması dikkat edilmesi gereken hususlardandır. Tots&More Mağazaları anne ve bebek ürünlerinde GLT Sertifikalı ürünler satan güvenilir alışveriş siteleri arasındadır.

GLT Sertifikalı Anne Bebek Setleri ve Yetişkin Aksesuarları

Kehribardan yapılmış GLT Sertifikası taşıyan anne bebek setleri,  yetişkin aksesuarları satan siteler içerisinde, https://www.totsandmore.com.tr/glt-sertifikali-kehribar-urunler sitesi güvenilir alışveriş sitelerindendir.

YORUM EKLE

banner325