Güldane Kaya Kaçar'dan Mesaj!

Yaşam 06.04.2022, 16:29
Güldane Kaya Kaçar'dan Mesaj!

Güldane Kaya Kaçar eşi M. Mete Kaçar' ın vefatının ardından mesaj yayımladı.

Güldane Kaya Kaçar'ın Mesajı şöyle:

22.02.2022 Tarihinde Vefat eden! UTEF Federasyonu Kurucu Genel Başkanımız, Antsevak Vakfı Mütevelli Heyeti ve Yönetim Kurulu Başkanı ve Kalp Antalya Gazetesi Yazı işleri Müdürü, ailemizin çınarı eşim M. Mete Kaçar' ın vefatı nedeniyle başta; Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Sayın Derya Yanık, CHP Genel Başkan Başdanışmanı Balıkesir Mv. Sayın Ahmet Akın, TBMM Plan ve Bütçe Komisyon üyesi Antalya Mv. Sayın Cavit Arı, Antalya Mv. Sayın Hasan Subaşı, 23. Dönem Mv. Sayın Tuncay Ercenk, Burdur Mv. Sayın Bayram Özçelik, Antalya Muratpaşa Belediye Başkanı Sayın Av. Ümit Uysal, Kepez Belediye Başkanı Sayın Av. Hakan Tütüncü, Akşehir Tuzlukçu ilçe Belediye Başkanı Sayın Nurettin Akbuğa, Siyasi Partiler il başkanları, siyasi partiler temsilcileri, İl/ ilçe teşkilatları, meclis üyeleri ve Siviltoplum kuruluşları Başkan, Yönetim ve üyeleri, Antalya Gazeteciler Cemiyeti, Akdeniz Gazete Sahipleri Derneği, TİNGADER Tüm İnternet Gazetesi Sahipleri Derneği, TRT Ajans, Tarafsız Yerel Gazeteciler Derneği ve ayrıca ismini hatırlayamadığım gelerek veya arayarak taziyelerini bildiren, dualarını esirgemeyerek yanımızda olup, acımızı paylaşan tüm dost, akraba ve hemşehrilerimize teşekkür eder, sevgi saygılar sunarım.

Güldane Kaya Kaçar

UTEF Uluslararası Tüm Engelliler Yaşlılar Kimsesizler Federasyonu Genel Başkanı

Leman Gebizli Umutışığı Derneği Kurucu Başkanı

Kalp Antalya Gazetesi İmtiyaz Sahibi

Yorumlar (3)
Kazim Kaytan 1 ay önce
Zamansız vefatı hepimizi üzdü. Rabbim rahmet eylesin. Akşehir de yapmayı düşündüğü işlerini bana açmıştı. Size ve tüm aileye baş sağlığı diliyorum. Selam ve saygıyla.
Bülent Torun 1 ay önce
M. Mete Kaçar Başkanımızı Rahmet ve özlemle anıyor, sizlere sabır ve metanet diliyorum tekraren Güldane Kaya Kaçar Başkanım..
Orhan Çınar 1 ay önce
Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun.
Kendilerinin yakından tanıyıp sohbet ettiğim degerimizin kaybı sevenlerini derinden üzmüştür.Tekrar saygı ve rahmetle anıyorum