Güzellik ve bakımda son trendler İstanbul fuarında sergilenecek

Türkiye’nin ilk  Güzellik ve Bakım Fuarı’nda en son güzellik trendleri, gelişmiş teknolojiler, yerli ve uluslararası birçok profesyonel kozmetik markasının yeni ürünleri ziyaretçilerin beğenisine sunulacak.

Yaşam 03.09.2021, 10:41
Güzellik ve bakımda son trendler İstanbul fuarında sergilenecek

Güzellik ve Bakım İstanbul Fuarı, 9-12 Eylül 2021 tarihleri arasında Lütfi Kırdar Rumeli Salonu’nda kapılarını açıyor.

Güzellik ve Bakım Fuarı’nda dünya devi markaların yanı sıra yerli ve milli üretim güzellik cihazları da görücüye çıkacak. Ayrıca, saç, spa, wellness ve fitness ile ilgili en gelişmiş cihaz, teknoloji, ekipman ve yöntemlerin dört gün boyunca sergileneceği fuar, alanında uzman, yerli ve yabancı doktorları, plastik cerrahları, estetik ve güzellik uzmanlarını, dermatologları, kuaförleri, makyaj sanatçıları ve diğer sektör profesyonellerini de ağırlayacak. Fuarla eş zamanlı olarak 4 gün boyunca düzenlenen kategorize edilmiş etkinlik programında; 32 oturum, 35 konuşmacı ve 5 workshop da olacak. 

Ameliyatsız gençleşmenin ve yaşlanmayı engellemenin yöntemlerinin anlatıldığı, “Anti-Aging Academy”, güzellik içten gelir diyerek besinlerin cilt kalitesine etkisinin ele alındığı “All in Wellness”,  saç, topuz ve makyaj şovlarından, saç kesimi ve renklendirmeye, türban tasarım şovlarından microblading’e kadar en renkli şovlarla “Beauty on the Stage”, işletme yönetimi ve tüm tanıtım faaliyetlerinin profesyonellerce ele alınacağı  “Beauty Management”, ünlü dermotologlarla  “Skin Care in the Spotlight”, alanında uzman kişilerden sınırlı sayıda katılımcıya uygulamalı eğitimlerin verileceği “Beauty Workshop” oturumları ve daha fazlası Güzellik ve Bakım İstanbul Fuarı’nda olacak.

Hem katılımcı hem de ziyaretçilere eşsiz bir deneyim sunacak olan Güzellik ve Bakım İstanbul Fuarı’nda siz değerli basın mensubumuzu da aramızda görmekten mutluluk duyar, iyi çalışmalar dileriz.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)