Alexa

Havuz Ekipmanları – Havuz Malzemeleri

Havuz ekipmanları aynı zamanda, havuzun teknik donanımına dahil ürünler olarak karşımıza çıkar. Örneğin havuz kenar ızgaraları havuz ekipmanları ürün grubu içerisinde yer alır.

Havuz Ekipmanları – Havuz Malzemeleri

Havuzlar, temel donanımlarının yanısıra birçok malzeme ile desteklenerek sağlıklı biçimde çalıştırılabilen yapılardır. Havuz ekipmanları, destekleyici ürünler olmakla birlikte esasen birçok kritik fonksiyonu da yerine getirirler. Basit temizlik için kullandığınız havuz süpürgesi ürünleri, bunlara bağlı vakum hortumları ve teleskobik sap ürünleri havuz temizlik ekipmanları içerisinde yer alır. Bunun yanında güvenlik için kullanılan cankurtaran simidi, cankurtaran çengeli gibi zorunlu donanımlar da havuz ekipmanları ürün grubu içerisinde yer alır.

Havuz ekipmanları aynı zamanda, havuzun teknik donanımına dahil ürünler olarak karşımıza çıkar. Örneğin havuz kenar ızgaraları havuz ekipmanları ürün grubu içerisinde yer alır. Bununla birlikte havuz içerisinde yer alan nozullar ve diğer ızgaralar yine havuz ekipmanları içerisinde değerlendirilir. Havuz malzemeleri genel kategorisi içerisinde bir alt kategori olan havuz malzemeleri, her ne kadar hayati bileşenler gibi görünmese de, oldukça önemli malzemelerdir. Bunların nitelikli türlerinin tercih edilmesi ve evrensel ölçütlere uygun ürünlerin satın alınması gerekir.

Havuz temizlik ekipmanları

Havuz temizliğinde kullanılan ekipmanlar, anlık temizlik ihtiyaçlarının karşılanması, ya da robot kullanılmayan küçük havuzlarda temel ihtiyaçların karşılanması için kullanılan ekipmanlardır. Havuz süpürgesi ürünleri, elektronik donanımlı robotlar kullanılsa dahi pekçok havuzda standart olarak bulundurulur. Anlık olarak gerçekleşecek kirlenme durumlarında derhal müdahale gerçekleştirip, hızlıca sonuç elde edebilmeyi sağlayan havuz süpürgeleri, farklı uzunluklarda teleskopik saplarla tüketiciye sunulur. Bunun gibi dip kepçeleri de temel düzeyde temizliğin gerçekleştirilmesi için kullanılan ekipmanlardır.

Elbette Bu ürünlerin yedek parça bileşenleri de havuz ekipmanları ihtiyaçları içerisinde kimi zaman listenize dahil olan ürünlerdir. Örneğin teleskopik sap ürününe ayrıca ihtiyaç duyabilir veya niteliğini yitiren süpürge vakum hortumunuzu değiştirmek isteyebilirsiniz. Bu durumda, hızlı ve ekonomik alışveriş yapabileceğiniz uygun bir ortam ihtiyacınız haline gelecektir. Sektörde 1995 yılında faaliyetlerini başlatan Deva Havuz, size bu ihtiyaçlarınızı kolayca karşılayabileceğiniz bir online platform sunuyor. e-havuz.com tüm havuz ekipmanları ihtiyaçlarınızı tek noktada karşılayabileceğiniz, yedek parçalar diğer havuzla ilgili her ihtiyacınızı satın alabileceğiniz bir Elektronik ticaret platformudur. Kaliteye uygun fiyatlarla erişerek, uzun vadeli fayda elde edebilir, havuzlarının tüm ihtiyaçlarınızı firma üzerinden güvenle karşılayabilirsiniz.

Neden E-havuzmarket.com'u tercih etmelisiniz?

E-havuzmarket.com, Türkiye'nin en eski ve en büyük havuz malzemeleri tedarikçilerinden olan Deva Havuz'un resmi online satış platformudur. Firma sadece havuz ekipmanları noktasında değil, havuzların inşasından, servis ve bakım ihtiyaçlarının karşılanmasına kadar havuzla ilgili her alanda hizmet vermektedir. Havuz ekipmanları ve diğer havuz malzemeleri stokların belirlerken, firma kendi deneyimlerinden hareketle ürün tedariğinde bulunur. Bu noktada site üzerinden satın alacağınız malzemelerin, ihtiyaçlarınızı tam anlamıyla karşılayacağından emin olabilirsiniz. Sektörde ismi kalite ile birlikte anılan firma, ürettiği hizmetler ve satışını yaptığı ürünler de mutlak müşteri memnuniyeti arayışı içerisindedir. Sizlere sürekli hizmet verebilmek ve uygun nitelikteki ürünlere yine uygun fiyatlarla erişebilmeniz sağlamak, firma vizyonunun temel değerleri olarak belirtilir. Halihazırda Bodrum'da, Türkiye'nin en büyük havuz malzemeleri satışının yapılmakta olduğu fiziksel mağazası ile hizmet vermekte olan e-havuzmarket.com, Türkiye'nin her yerine satış gerçekleştirmekte ve uygun koşullarla müşteri ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Satış sonrası destek hizmetleri

Deva havuz; satışını yaptığı ürünlerin birçoğunun, resmi distribütörü konumundadır. Bununla birlikte havuz robotları ve diğer havuz ekipmanlarının yetkili teknik servisi de olan firma, satış sonrası destekler noktasında en nitelikli çözümleri müşterilerine arzeder. Örneğin; Dolphin Havuz Robotları Yekili Servisi olan firmadan satın alacağınız Dolphin marka havuz robotlarının servisi için başka bir işletme ile muhatap olmanız gerekmez. Ürünün her türlü Bakım ve Onarım işlemini doğrudan firma ile iletişime geçerek gerçekleştirebilir, kısa zamanda çözüm elde edebilirsiniz.

YORUM EKLE