H&K Glow 2022 Ayakkabı Modelleri İddialı Çıktı

Kaliteli materyal, ödünsüz işçilik sloganıyla sektörde öne çıkan H&K Glow deri fabrikasında süreci en başından en sonuna kadar takip ediyor.

Yaşam 16.12.2021, 20:53
H&K Glow 2022 Ayakkabı Modelleri İddialı Çıktı

2022 yılına ayakkabı markaları yine iddialı bir giriş yaptılar. Markalar yeni tasarımlarıyla her tarza hitap eden, her kombine uyum sağlayabilen yüzlerce modeli ile güçlü bir rekabet halindeler. Fakat H&K Glow gibi seçkin markalar farklarını çok rahat ortaya koyuyorlar ve hayranlarını yine mest etmeyi başarıyorlar.

H&K Glow 2010 yılında başladığı ayakkabı imalatında her yıl yeni modeller ve yeni tasarımlarla müşterilerinin karşısına çıkıyor. Binlerce ayakkabı modeli yerine özel tasarımlarla yeni yıla girmeyi hedefleyen marka, birbirinden öze tasarımcılarla çalışıyor. Bu sayede hepsi bir diğerinden farklı modellerle bir kadının ihtiyacı olan her türlü ayakkabıya tek bir marka altından sahip olmasına olanak sağlıyor.

Kaliteli materyal, ödünsüz işçilik sloganıyla sektörde öne çıkan H&K Glow deri fabrikasında süreci en başından en sonuna kadar takip ediyor. Daha deri aşamasından sürece dahil olduğu için her zaman en sağlam en estetik materyalleri seçiyor. Taban konusunda da en az deri kadar hassas davranıyor. Tarzları birbirinden farklı modeller ile bütün kadınlara hitap etmeyi hedefliyor ve bunu başardığı için de bir kez bir modelini tercih eden kadınların değişmez markası haline geliyor. Abiye ayakkabı, günlük ayakkabı, sandalet, stiletto, terlik, bot, sneakers, loafer gibi çeşitler yanında özellikle topuklu ayakkabılarıyla her yıl olduğu gibi 2022’ye de çok iddialı giriyor.

Yüksek Kalite, Hakiki Deri

Kadın topuklu ayakkabı modelleri davetlerin ve özel günlerin vazgeçilmez parçalarıdır. Fakat H&K Glow’un benzersiz tasarımları günlük hayatta ve iş hayatında da başarıyla kullanılabiliyor. Farklı kullanım alanlarına göre özel olarak tasarlanan modellerin tamamında marka bazı kriterleri göz önünde bulunduruyor:

  • Ayakkabının konforu: Kadınlar çoğu zaman bir ayakkabının önce görselliğine bakarken aslında öncelik konforda olmalıdır. Gün boyu ayakta kalan ayakkabıların sizi rahatsız etmemesi, sağlığınıza zarar vermemesi adına konfor sağlamalıdır ve H&K Glow bunu fazlasıyla başarıyor.
  • Ayakkabının hava alması: Bir ayakkabı hava almalıdır. Böylece terleme, kötü koku gibi istenmeyen durumların önüne geçilir. Ayrıca çeşitli hastalıklar da hava almayan ayakkabılarda daha kolay oluşabilir.
  • Topuk kalitesi: Bir ayakkabının topuğunda kullanılan materyal son derece kaliteli olmalıdır. Aksi taktirde sadece kullanırken rahatsızlık vermez, aynı zamanda kırılma, bükülme gibi durumlarda ayak burkulmalarına neden olabilir.
  • Dikiş yerleri: Bir ayakkabının dikiş yerleri görünümünü en çok etkileyen yerlerdir. Bu nedenle dikiş yerlerinin kesinlikle kusurlu görünmemesi gerekir.
  • Renk ve modeli: Ayakkabıların renk ve modelleri tarzınızı ortaya koymada etkilidir. Hangi stili tercih edecekseniz ve ne tür kıyafetlerle kombinleyecekseniz ona göre bir seçim yapabilirsiniz.

H&K Glow ürünlerinin tamamında hakiki deri materyal kullanmakta, yüksek kalitede materyallerle uzun ömürlü kullanım sağlamaktadır.

Geniş Seçenek, Uygun Fiyat

H&K Glow kadın topuklu ayakkabı modellerinde çok fazla alternatif sunuyor. Renk olarak bütün kadınların dolabında olmazsa olmaz renk siyahtır. H&K Glow siyah renk yanında gri, taba, kırmızı, bej, taş rengi gibi birçok farklı renkte seçenek sunuyor.

Renk konusunda olduğu gibi topuk konusunda da H&K Glow modelleri birbirinden farklı yükseklikte ve kalınlıkta topuklar bulunduruyor. Böylece kullanım alışkanlığınız her nasılsa ona göre bir tercih yapabiliyorsunuz. Aksesuarlı ayakkabı modelleri ile diğer aksesuarlarınız arasında bir uyum sağlayabiliyorsunuz. Sivri burun ayakkabı, kare burun ayakkabı ve daha fazlası için web siteleriniz ziyaret edebilir, birbirinden uygun fiyatlarla bütçenize göre seçim yapabiliyorsunuz.

Yorumlar (0)