Kadın Deri Ayakkabı Markaları Arasına H&K Glow Hızlı Giriş Yaptı

Kadınların erkeklere kıyasla daha sık tercih ettiği deri ayakkabılar günlükten abiye modellere kadar olan geniş ürün çeşitliliği sayesinde pek çok tarza hitap edebilmektedir.

Yaşam 25.06.2021, 19:09 24.06.2022, 11:54
Kadın Deri Ayakkabı Markaları Arasına H&K Glow Hızlı Giriş Yaptı

Deri, uzun süreli dayanıklı bir yapıda bozulmadan durması, nemi içine alırken daha sonra bu nemi geri dışarı vermesi, yumuşak ve işlenebilir olması, az miktarda esneme kabiliyetinin olması ve hava sirkülasyonu sağlaması nedeniyle günümüzde pek çok sektörde sıklıkla kullanılmaktadır. Derinin kullanım sektörleri arasında ön plana çıkan ayakkabı sektöründe ise hem kadın hem de erkekler için onlarca modelde ürün hazırlanmaktadır.

Kadınların erkeklere kıyasla daha sık tercih ettiği deri ayakkabılar günlükten abiye modellere kadar olan geniş ürün çeşitliliği sayesinde pek çok tarza hitap edebilmektedir.

Bünyesinde deri kadın ayakkabıları satışa sunan firmalar arasında kaliteli üretimleri ile ön plana çıkan H&K Glow, ürünlerini her kadını daha özel hissettirmek amacıyla üst düzey kalitede üretmektedir. Günlük kullanıma uygun olacak pek çok deri ayakkabı modelini bünyesinde satışa sunan firma, 1.sınıf kalitedeki malzemelerini el üretimi ile şekillendirerek satışa sunmaktadır.

Deri Kadın Ayakkabı Modelleri

Derinin kadın ayakkabılarında kullanılmasının başında sunduğu şık estetik görüntüsü gelse de deri pek çok faydayı beraberinde getirmektedir. Bu faydalar aşağıdaki gibi listelenebilmektedir:

Nemi emebilen yapısı sayesinde ayakkabının koku yapmasını önlemektedir.

Nefes alabilen yapısı sayesinde ayaklarda pişik ve mantar oluşumu gibi durumların açığa çıkmasının önüne geçmektedir.

Az miktarda esneyen formu sayesinde kişinin ayak şeklini alarak tam anlamıyla ayak ile bütünleşir. Uzun süreli kullanımda dahi bu formu koruyarak kişiye uzun süreli rahat kullanım imkanı sağlamaktadır.

Yırtılma ve kopma gibi durumlarında yaşanmadığı deri ayakkabılarda, hammaddenin %100 doğal bir malzeme olması nedeniyle kullanımının sağlık açısından hiçbir negatif etkisi yoktur.

Bünyelerinde deri ayakkabı üretimlerini 1.sınıf malzemeler ile gerçekleştiren H&K Glow, ayakkabılarının hem iç hem de dış materyallerini deriden hazırlamaktadır. Ayakkabı tabanlarını belirli denge çerçevesinde hazırlarken, ayakkabıyı kullanacak olan kişilerin daha rahat etmesine olanak sağlamakta olup ürünlerinin kararlı ve güçlü tasarımları sayesinde kombinlerin vazgeçilmez parçaları olmasını sağlamaktadır.

Stiletto modellerinden Sneakers çeşitlerine, topuklu terlik modellerinden loafer tasarımlarına kadar rahat kalıp konsepti ile üretimlerini gerçekleştiren H&K Glow, her ürüne özel olarak farklı deri kısımları kullanırken kullanıcılarının her zaman üst düzey konforda şık ayakkabılar giymeleri için çalışmalarını gerçekleştirmektedir.

Yazlık Modelleri

Deri ayakkabılar, genellikle sonbahar ve kış aylarında giyilir algısının aksine gerek terletmeyen yapısı gerekse de ayakları serin tutma özelliği olması nedeniyle yaz aylarında da deri ayakkabılar rahatlıkla tercih edilebilmektedir. Özellikle babet tarzındaki deri ayakkabılar hem rahatlığı hem hafifliği hem de rahat kombinlenilebilir yapısı ile rahatlıkla yaz aylarında kullanılabilmektedir.

Babet türündeki ayakkabılara nazaran gerek daha şık tarzı gerekse de hem iş hem de sosyal hayatta kullanılabilir modelleri ile loafer türündeki deri ayakkabılar üzerine gerçekleştirdiği yazlık modeller ile eşsiz tasarımlara imza atan H&K Glow, 36 ile 40 numara arasında değişen ürünleri ile her tarzdaki kadına hitap etmektedir. Firma, Sneaker, terlik, topuklu ayakkabı ve loafer ürünlerinin eşsiz tasarım çizgilerine eşlik eden geniş renk skalası sayesinde de yazlık deri ayakkabı modelleri satışa sunan diğer firmalara karşın müşteri tarafından büyük bir beğeniye sahiptir.

Firmanın bünyesinde bulunan; Bej, Gold, Gri, Kahverengi, Beyaz, Mor, Mavi, Kırmızı, Saks mavisi, Sarı, Yeşil, Siyah, Nude ve

Pudra pembesi tonlarındaki yazlık ayakkabı modelleri ile her kombine uyum sağlayabilen yazlık deri ayakkabı modelleri, özel atölyelerde özel tasarımcıların ellerinde şekillenmektedir.

Üretimlerinde sadece deri ayakkabı tasarımında değil, derinin işlenmesinden itibaren başlayan üretim sürecinde her aşamada rol alan H&K Glow, aşama aşama gerçekleştirdiği kalite kontrol prosesleri sayesinde de üst düzey kalitede sorunsuz ürünlere imza atmaktadırlar.

Ayakkabıların kaplamalarından tabanlıklarına, işlemelerinden ayağa tam uyum sağlayan yapılarına kadar büyük bir titizlikle çalışmalarını sürdüren firma, her yeni üretimini özel tasarım ürün hazırlar gibi büyük bir dikkatle hazırlamaya kesintisiz olarak devam etmektedir.

Yorumlar (0)