Alexa


Kadınların Zarafetini Ortaya Çıkaran Etek Modelleri

Elbise, etek gibi seçenekler kadınların vazgeçemedi parçaların başında gelir.

Yaşam 06.03.2015, 13:11 24.07.2016, 18:36
Kadınların Zarafetini Ortaya Çıkaran Etek Modelleri
Elbise, etek gibi seçenekler kadınların vazgeçemedi parçaların başında gelir. Her ikisi de ani gelişen durumlar için joker parçalardır ve onlarla durumu kotarabilmeniz gayet kolaydır. Son anda haberiniz olan bir davete ya da toplantıya katılmanız gerekebilir. Bir siyah elbise her şeyi çözerken, siyah bir eteğin üzerine giyebileceğiniz herhangi bir renkteki bluz ile sandığınızdan daha şık olabilirsiniz.

Yaz Kış Eteğin Şıklığından ve Rahatlığından Faydalanın

Kadınların her durumda şık olma çabasını gören modacıların tasarımlarını hazırlarken kadınların ne istediğini iyi anlayıp bu doğrultuda hareket ediyorlar. Şıklık mücadelesinin içinde aynı zamanda fark yaratmak önemlidir. Bu da kadın modasının her geçen gün daha iyiye gitmesine yardımcı oluyor. Örneğin tasarımcıların da her mevsim için vazgeçemediği parçaların başında gelen etekler, kısa ya da uzun hatta son günlerde çok daha trend olan diz altı etek modelleri vitrinleri süslemeye devam ederken kadınların da aklını başından almaya devam ediyor.

 Hangi Model Etekler Size Göre?

Özellikle uzun bacaklı ve beli normal şartlara göre ince olan bir kadının giyeceği mini etek onu olduğundan daha uzun ve göz alıcı gösterebilir. Peki, piyasada olan etek modelleri sadece zayıf ve uzun boylu kadınlar için mi? Elbette ki hayır, her vücut tipine uygun etek modellerini mağazalarda bulabilirsiniz. Ancak şu da bir gerçek ki her kadın mini etek giyemez daha doğrusu giymemeli. Burada önemli olan kişinin vücudunu tanıyarak ona göre bir seçim yapmasıdır.

Yorumlar (0)
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P