Kaputaş Plajı

Yaşam 01.06.2021, 13:11
Kaputaş Plajı

Deniz manzarasıyla, dağ yamaçlarından giden bir karayolunda, adeta doğanın sakladığı bir hazine olarak karşınıza çıkacak Kaputaş Plajı, masmavi denizin yemyeşil ormanlarla buluştuğu çok özel bir yer. Yılın her gününde bambaşka bir güzellikle misafirlerini büyüleyen bu plajda denize girerken yüzlerce farklı balıkla beraber yüzecek, Akdeniz’in temiz sularının tadını çıkaracaksınız.

Kalkan ve Kaş arasında yer alan Kaputaş Plajı, Türkiye’nin en ünlü plajlarının başında geliyor. Yine aynı şekilde, en çok ziyaret edilenlerden biri olan bu muhteşem plajda kendinizi dünyadan tamamen izole olmuş gibi hissedeceksiniz.

Doğanın Gizli Hazinesi: Kaputaş Plajı

Kaputaş Plajı, iki dağ yamacı arasında kalan izole bir bölgede bulunuyor. Yerleşimden uzak bir noktada bulunması sayesinde doğasını koruyabilen bu plajda tertemiz bir plaj ve deniz bulunuyor. Kaputaş Plajı, her yıl milyonlarca yerli ve yabancı turistin uğrak noktalarından bir tanesi.

Kaputaş Plajı özellikle turkuaz suları ile ilgi çekiyor. Tertemiz denizin her tonuna şahit olabileceğiniz bu atmosferde, güneş batarken muhteşem bir manzara görenleri kendine hayran bırakıyor. Plajda, zihninizdeki tüm stresten arınıp dünyadan izole bir gün geçirebilmeniz mümkün.

Plajda aynı zamanda kusursuz bir manzara da ziyaretçileri karşılıyor. Denizin üzerinden alçalan güneş, özellikle akşam saatlerinde eşsiz bir görsel şölen yaşatıyor. Plaj, fotoğraf tutkunları tarafından da özellikle ziyaret ediliyor.

Akdeniz’de Her Mevsim Tatilin Tadı Çıkarılıyor

Akdeniz’in en güzel plajlarından biri olan Kaputaş Plajı’nda yılın her günü muhteşem bir tatil yapabilmek mümkün. Özellikle, son yılların en gözde tatil trendlerinden olan kiralık villa tatili ile her mevsim binlerce ziyaretçi plajın tadını çıkarıyor.

Hellovillam güvencesi ile kiralayabileceğiniz Kaş ve Kalkan villalarında, özel yüzme havuzunun tadını çıkarırken Akdeniz’in en güzel plajlarını ziyaret edebilmek mümkün. Yılın her mevsim tatil imkanı sunan bu villalarda, tercihinize göre muhafazakar hassasiyetlere uygun villalardan ısıtmalı ve kapalı havuz özelliklerine sahip alternatiflere kadar yüzlerce seçenek misafirleri bekliyor.

Akdeniz’in tadını çıkarmanın, Kaputaş Plajı da dahil olmak üzere sayısız doğal güzelliği keşfetmenin en güzel yolu olan kiralık villa tatiline talep her geçen gün artıyor. https://www.hellovillam.com/blog/kaputas-plaji

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)