Alexa

Kıbrıs’ın Şirin Tatil Beldesi Magosa!

Kıbrıs’ın sakin ve şirin tatil beldelerinden biri olan Magosa’da tatilin keyfini en iyi şekilde yaşayabileceğiniz Magosa otelleri ile tatilin kapılarını açabilirsiniz.

Kıbrıs’ın Şirin Tatil Beldesi Magosa!

Kıbrıs’ın sakin ve şirin tatil beldelerinden biri olan Magosa’da tatilin keyfini en iyi şekilde yaşayabileceğiniz Magosa otelleri ile tatilin kapılarını açabilirsiniz. Binlerce yıllık tarihi ile birçok tarihi yapının da yer aldığı Magosa’da Kıbrıs Turları ile Kıbrıs’ın tüm doğal ve tarihi zenginliklerini en iyi şekilde gezip görebilirsiniz. Zengin gezi programları ile Kıbrıs turları misafirlerine Kıbrıs’ı köşe bucak gezebileceğiniz bir gezi deneyimi yaşayabilirsiniz. Akdeniz’in inci adası Kıbrıs’ın tatil merkezi gelmesinde büyük bir payı olan Kıbrıs otelleri ile konfor ve eğlenceyi bir arada bulabileceğiniz bir tatil misafirlerini bekliyor.

Kıbrıs Barış Harekatı’ndan sonra Gazimağusa adını alan Magosa’da konfor ve eğlenceyi buluşturacağınız bir tatili eksiksiz bir şekilde yaşayabilirsiniz. Kıbrıs’da yaz aylarının uzun sürmesinden dolayı deniz, kum ve güneşin keyfini çıkartabileceğiniz bir tatili uzun süre Kıbrıs’ta bulabilirsiniz. Magosa’da yer alan birbirinden konforlu oteller ile aileniz ya da sevdiklerinizle birlikte eşsiz bir tatil deneyimini yaşayabilirsiniz. Gazimağusa’da bulunan antik yapılar da binlerce yıllık tarihin izlerine tanıklık edebilirsiniz.

Arkın Palm Beach Hotel ile Magosa’nın en güzel sahillerinden birinde 102 odası ile unutulmaz bir tatilin kapılarını açıyor. Gazimagosa şehir merkezine 5 km ve Ercan Havalimanı’na 45 km uzaklıkta yer alan Arkın Palm Beach Larnaca Havalimanı’na 55 km uzaklıkta yer almaktadır. Denize sıfır konumda yer alan Arkın Palm Beach Kıbrıs 250 metre uzunluğunda kum plaj alanı bulunmaktadır. Yeşilin her tonunu arkanıza alacağınız Arkın Palm Beach Hotel’de muhteşem bir Akdeniz manzarasına karşı konfor dolu bir tatile adım atabilirsiniz. Dinlenme salonları, tedavi odaları, buhar odası, sauna, fitness merkezi ve yüzme havuzu bulunan kapsamlı spa merkezi ile tatiliniz süresince kendinizi yenilenmiş ve dinlenmiş hissedebileceksiniz. Balayı konseptiyle de yeni evli çiftlere eşsiz bir balayı fırsatı sunan Arkın Palm Beach Hotel’de romantik bir balayı tatili de yaşayabilirsiniz.

Merit Cyprus Gardens Holiday Village ile İskele merkeze 3 km, Gazimagosa merkeze 15 km ve Ercan Havalimanı’na 45 km uzaklıkta yer almaktadır. 4 villa, 1 king süit, 9 bungalow süit, 18 garden standart ve 53 bungalow standart odası ile denize sıfır konumda yer almaktadır. Tam 1,5 km uzunlukta kumsal plajı ve bir iskelesi bulunan Merit Cyprus ile rüya gibi bir yaz tatilinin kapılarını açabilirsiniz. Merit Cyprus Gardens Hotel ile deniz, kum ve güneşin keyfini Kıbrıs’ta en iyi şekilde yaşayabileceğiniz bir tatil fırsatını yakalayabilirsiniz. Zengin bir bitki örtüsü ile botanik bahçeye sahip olan Merit Cyprus renkli atmosferi ile aynı zamanda romantik bir balayı otelidir. Balayı konsepti ile mutluluğunuzu taçlandıracak bir balayı tatilini Touristica fırsat ve kampanyalarıyla çok avantajlı fiyat teklifleriyle yaşayabilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 22 Şubat 2019, 23:03
YORUM EKLE

banner325