Alexa

MHP'li Çetin Örsel'in Annesi Vefat Etti

Milliyetçi Hareket Partisi Kavak Belediye Başkan Aday adayı Çetin Örsel'in Annesi hayatını kaybetti.

MHP'li Çetin Örsel'in Annesi Vefat Etti

Kavak Dörtler Kireç AŞ.yönetim kurulu başkanı, Milliyetçi hareket partisi kavak belediye başkan A.Adayı Çetin Örsel annesi vefat etti. 

Çetin Örsel'in annesi merhumenin cenazesi 15/11/2019 yarın Kavak - kayaköy mahallesinde kılınacak cuma namazına mütakiben toprağa verilecek.

Kapsamhaber ailesi olarak merhumeye rahmet Örsel ailesine baş sağlığı diliyoruz.

Çetin Örsel Kimdir?

08 .12 .1982 yılında Kavak'ın Kayaköyünde dünyaya gelen Çetin Örsel, 9 kardeşin en ufağıdır. İlkokulu doğduğu köy olan Kayaköyünde, Ortaokulu yaşardoğu lisesinde okuyan Çetin Örsel iş hayatına atılarak çalışmaya başladı.1994 yılında şantiye şefi olarak Dörtlerkireç Sanayiinde Şantiye Şefi olarak çalışan Önsel, 2001 yılında  askere giderek vatani görevini İzmir, Gaziemir ve Osmaniye'de tamamladı. Asker dönüşü yeniden Dörtlerkireç San. Tic. Ltd. Şti.de Üretim ve Sevkiyat müdürü olarak iş hayatına devam eden Örsel,. 2010 yılında Aynı Şirketin Müdür olarak iş hayatına devam etti. Çetin Örsel, 2012 yılında ise Kayataş Tarım ve Hayvancılık adı altında şirketini kurarak ticari hayatına ivme kazandırdı.

2014 Mayıs ayında Kavak Yaşardoğu Motorlu Taşıyıcılar ve Tırcılar Kooperatifi Başkanı olarak seçildi. 2018 tarihinde ise tekrar adaysız olarak Başkanlık görevine devam etti. Kavak'ta Hala 5 ayrı şubesi ile faaliyet gösteren şirketin sahibi olan Çetin Örsel, evli ve 3 çocuk babasıdır.

Çetin Örsel, 29 Mart 2018 mahalli seçimlerinde Milliyetçi Hareket Partisi Kavak Belediye Başkan A.Adayı oldu.

KAPSAMHABER

YORUM EKLE