MHP Tavşanlı İlçe Başkanı Akın Kayısız, Hayatını Kaybetti

Yoğun bakımda tedaviye alınan, evli ve 2 çocuk babası Milliyetçi Hareket Partisi Tavşanlı İlçe Başkanı Akın Kaygısız, doktorların tüm müdahalelerine rağmen hayatını kaybetti. Peki Akın Kaygısız kimdir?

Yaşam 22.11.2020, 15:07 22.11.2020, 15:49
MHP Tavşanlı İlçe Başkanı Akın Kayısız, Hayatını Kaybetti

MHP Tavşanlı İlçe Başkanı Akın Kaygısız, beyin kanaması geçirdi. Sağlık ekibince ambulansla Tavşanlı Devlet Hastanesi’ne kaldırılan Kaygısız, sevk edildiği Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’nde hayatını kaybetti.

Doktorların tüm müdahalelerine rağmen hayatını kaybeden Evli ve 2 çocuk babası Kaygısız, Yaklaşık 13 yıldır MHP Tavşanlı İlçe Başkanlığı görevini yürütüyordu. Kaygısız’ın ölümü, Tavşanlı'da büyük üzüntüye sebep oldu. 

Akın Kaygısız’ın cenazesinin, ikindi vakti toprağa verileceği belirtildi.

Milliyetçi Hareket Partisi kurmaylarından yapılan taziye mesajları şöyle:

MHP Genel Başkan Yardımcısı, MHP İstanbul Milletvekili Semih Yalçın, "Kütahya Tavşanlı ilçe başkanımız Akın Kaygısız geçirmiş olduğu beyin kanamasına bağlı tedavi gördüğü hastanede bugün hakkın rahmetine kavuşmuştur. Kendisine Cenab-ı Hak’tan rahmet, kederli ailesine, yakınlarına ve camiamıza baş sağlığı dileriz." dedi.

Milliyetçi Hareket Partisi (AR-GE) Genel Başkan Yardımcısı MHP İstanbul Milletvekili İzzet Ulvi Yönter; "Tavşanlı İlçe Başkanımız Akın Kaygısız’a Allah’tan rahmetler niyaz ediyorum. Mekanı cennet olsun... Ailesinin ve camiamızın başı sağolsun" 

25/26/27.dönem MHP İstanbul Milletvekili Arzu Erdem; "MHP Tavşanlı İlçe Başkanımız Akın Kaygısız’ın vefatını büyük üzüntüyle öğrendim. Başkanımıza Allah'tan rahmet, kederli ailesine ve camiamıza başsağlığı diliyorum."

MHP Genel Sekreteri, Bursa Milletvekili İsmet Büyükataman; "Kütahya Tavşanlı İlçe Başkanımız Akın Kaygısız, geçirdiği beyin kanaması sonrası tedavi gördüğü hastanede Hakk'ın rahmetine kavuşmuştur. Merhuma Allah'tan rahmet; merhumun ailesine, sevenlerine ve camiamıza başsağlığı diliyorum." 

Gaziosmanpaşa Kaymakami Numan Hatipoğlu; "Tavşanlı ilçemizde görevim esnasında MHP ilçe başkanlığı yapan ve her zaman dost ve kardeş olarak bildiğim Akın Kaygısız kardeşimin vefat ettiğini büyük bir üzüntü ile öğrendim. Kendisine yüce Mevla’dan rahmet kederli ailesi ve sevenlerine sabır dilerim."

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)