Nuri Seven Eşi Gamze Seven'i Kaybetti

Sevdamız Samsun Platformu Başkanı Nuri Seven'in eşi Gamze Seven Koronavirüs'e yenik düştü.

Yaşam 10.10.2021, 11:25 10.10.2021, 22:34
Nuri Seven Eşi Gamze Seven'i Kaybetti

Sevdamız Samsun Platformu Genel Başkanı Nuri Seven'in eşi Gamze Seven, koronavirüs illetine yenik düşerek, tedavisi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.

Sevdamız Samsun Platformu Başkanı Nuri Seven ve eşi Gamze Seven koronavirüse yakalandı. Tedavi gördükleri hastanede Nuri Seven gördüğü tedvi ardından Koronovirüsü yenerken Eşi Gamze Seven hayatını kaybetti. 

Nuri Seven'in eşi Gamze Seven gözyaşları arasında son yolculuğuna uğurlandı.

Sevdamız Samsun Platformu Genel Başkanı Nuri Seven'in eşi Gamze Seven, 39 yaşında ve 2 çocuk annesiydi.Gamze Seven, Derecik Mezarlığı'nda kılınan cenaze namazı sonrasında gözyaşları arasında toprağa verildi.

Nuri Seven'i acılı gününde İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu, MHP Samsun İl Başkanı Abdullah Karapıçak, MHP Meclis Üyesi Aykut Çepni ve sevenleri yalnız bırakmadı.

Nuri seven,Gamze Seven'in cefatı nedeniyle sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda; "Her canlı ölümü tadacak ve sonunda dönüp huzurumuza geleceksiniz "KOLUM KANADIM KIRILDI.. Değerli Eşim, Çocuklarımın Annesi Huzura Rahman ve Rahim Olan RABBIM'ize Kavuştu." dedi,

Nuri Seven, ayrıca bu acı gününde kendisini yalnız bırakmayan dostlarına, sevdiklerine de teşekkür eden açıklamasında şunları söyledi:

"Cenazemize katılan tüm Samsun Sevdalılarına, eş dost, akraba, arkadaşlarımıza, büyük Samsunspor camiamıza, Samsun'umuzun siyasetçilerine, burokatlarına, sivil toplum kuruluşlarının başkanlarına, muhtarlarımıza, spor ve basın camiasına teşekkür ederiz, taziyeleri telefondan alıp bu virüsün aktif olduğu zamanda kapalı alanlarda ( Ev ve Ofis ) ortaminda taziyeleri kabul edemiyeceğiz saygılarımla"

Kapsamhaber ailesi olarak, Sevdamız Samsun Platformu Başkanı Nuri Seven'e sabır, eşi Gamze Seven'e rahmet diliyoruz.  

 
 

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)