Osman Altınışık Son Yolculuğuna Uğurlandı

Geçirdiği ani bir rahatsızlık nedeni ile tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden Havza Belediyesi Makam Şoförü Osman Altınışık toprağa verildi.

Yaşam 12.02.2021, 21:27 13.02.2021, 21:29
Osman Altınışık Son Yolculuğuna Uğurlandı

Havza Belediyenin Makam Şoförü son yolculuğuna uğurlandı. Geçirdiği ani bir rahatsızlık nedeni ile tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden Havza Belediyesi Makam Şoförü Osman Altınışık toprağa verildi.

Pazartesi günü rahatsızlanarak Havza Devlet Hastanesine kaldırılan Havza Belediyesi Makam Şoförü Osman Altınışık Çarşamba gece saatlerinde Ondokuz Mayıs Üniversitesi Hastanesine sevk edildi. Acil ameliyata alınan ve yoğun bakıma kaldırılan Osman Altınışık yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti.

Cenazesi Havza’ya getirilen Altınışık için 15 yıldır çalıştığı Havza Belediyesi önünde tören düzenledi.

Buradaki törende konuşan Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, Altınışık’ın genç yaşta aralarından ayrılmasının üzüntüsünü yaşadıklarını belirterek; “Bir mesai arkadaşımdan ziyade bir yol arkadaşımı kaybetmenin üzüntüsünü yaşamaktayız. Bizler kendisine razı idik inşallah kardeşimizden bizlerden razı olsun. Havza Belediyesindeki mesai arkadaşları olarak bizler hakkımızı helal ediyor ve kederli Altınışık ailesine baş sağlığı diliyoruz.” Dedi.

Konuşmanın ardından belediye personelinden helallik alınarak Altınışık için dua edildi ve kılınan cenaze namazının ardından ilçe mezarlığında toprağa verildi.

Cenaze namazına Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu, Merzifon Belediye Başkanı Alp Kargı, protokol üyeleri, bölge makam şoförleri Havza Muhtarları Derneği Başkanı Ahmet Çavdar, Eski Havza Belediye Başkanı Murat İkiz, mesai arkadaşları ve sevenleri katıldı.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)
banner442