Alexa

Osman Sait Zengin'in Babası Yılmaz Amca Vefat Etti

Samsun Ülkü Ocakları Eski Başkanı, Milliyetçi Hareket Partisi Samsun İl Başkan Yardımcısı Osman Sait Zengin'in Babası Yılmaz Amca hayatını kaybetti.

Osman Sait Zengin'in Babası Yılmaz Amca Vefat Etti

Osman sait Zengin'in Babası Samsun Gaziler Caddesi esnaflarından, müthiş bir zeka ve ezber hafızasına sahip Yılmaz Zengin Amcayı kaybettik. 

Samsun Ülkü Ocakları'nda 3 dönem başkanlık yapan, milletvekili ve belediye başkan adayı olan, Milliyetçi Hareket Partisi Samsun İl Başkan Yardımcısı Osman Sait Zengin'in babası Yılmaz Zengin Amca hayatını kaybetti.

Din'i ve Milli konularda hassasiyetine şahit olduğumuz Yılmaz Amca'dan adamlığı, komşuluğu, merhameti, insanlığı,İslam'ın inceliğini öğrendik. Allah gani gani rahmet eylesin.

Arkadaşımız, Ülküdaşımız, kardeşimiz, Osman Sait Zengin'e ailesine ve yakınlarına bu acı gününde Rabbim'den sabır diliyor, Merhum Yılmaz Amcamıza da Allah (CC) dan rahmet niyaz ediyoruz.

Yılmaz Amcanın cenazesi Evinin önünde,(100.yıl bulvarı no 29 hançeri mahaallesi) helallik alınmasının ardından Cuma namazı sonrası cenaze namazı kılınmasının ardından Derecik mezarlığında defnedilecektir.

Kapsamhaber/Ramazan Çağlar

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 11 Ekim 2019, 00:26
YORUM EKLE

banner325