Alexa

Pırlantanın Rakibi Altın Tektaş Yüzükler

Tektaş yüzük her kadının hayali olsa da pırlantanın ışıltısıyla buluşan tasarımlar belirli bir bütçeyi zorunlu kılıyor.

Pırlantanın Rakibi Altın Tektaş Yüzükler

Tektaş yüzük her kadının hayali olsa da pırlantanın ışıltısıyla buluşan tasarımlar belirli bir bütçeyi zorunlu kılıyor. Ancak artık çok daha düşük bir bütçeyle satın alınabilecek pırlanta görünümlü tasarımlar da var. Tek taş pırlantadan ayırt edilemeyen altın tektaş yüzük modelleri pırlanta yüzüklerin en güçlü rakibi haline geldi. Sarı ya da beyaz altın ve swarovski taş kullanılarak dizayn edilen bu tasarımlarda taşın özel kesimi sayesinde eşsiz bir ışıltı kazanması sağlanıyor.

Duruşuyla adeta göz kamaştıran altın tektaş yüzük modelleri en çok evlenme tekliflerinde kullanılıyor. Aynı zamanda evlilik yıldönümü ya da sevgililer günü gibi özel günlerde de özel bir hediye seçimi yapmak isteyenler tercihini bu yüzüklerden yana kullanabiliyor. Son dönemde bu tasarımlara ilginin artması model seçeneklerinin de genişlemesini beraberinde getirdi. Artık klasik tarzdan otantik set ile kadar her tarza uyum sağlayabilecek yüzükleri bulmak çok kolay.

Tektaş Yüzük Modellerini İnternette İnceleyin

Çeşitli işlemelerle etkileyici bir görünüm kazanan altın tektaş yüzük modelleri alyans çeşitleri ile birlikte kombin şekilde de kullanılabiliyor. İnce bir yapıya sahip olması alyans ile aynı parmağı tektaş yüzüklerin de takılabilmesine olanak tanıyor. Bu sayede evli ya da nişanlı olan kadınlar da bu yüzüklere sahip olmanın keyfini yaşayabiliyor. Son dönemde çeşitli figürlerle süslenen ve gerçekten göz kamaştıran bir duruş kazanan tasarımlara daha fazla ilgi gösteriliyor. Kalp, sonsuzluk işareti ya da zincir gibi çeşitli figürler tek taş yüzüklerin cazibesini de ikiye katlıyor.

Bu arada sarı altın ve beyaz altın arasında seçim yapmakta zorlananlar için her iki rengin bir arada kullanıldığı modeller tasarlandı. Bu tasarımlar şıklıklarıyla kadınlardan tam not almayı başarıyor. Tasarımları incelemek için Myra Gold internet sitesine tıklayın. Tamamı Myra Gold kalitesini yansıtan onlarca farklı yüzük seçeneği karşınıza çıkacak. Ayrıca bu sitede yıl boyunca fiyatların çok daha uygun seviyede tutulduğunu bilmeyenler için aktaralım. Gayet düşük bir bütçe ayırmanız muhteşem bir tasarıma sahip olmanız için yeterli oluyor. Kusursuz bir işçilikle dizayn edilen yüzükler ışıltısı ve gösterişli duruşuyla da beklentileri fazlasıyla karşılıyor.

Güncelleme Tarihi: 07 Şubat 2019, 22:11
YORUM EKLE

banner325