Recuperation Nedir?

Recuperation iyileşme anlamı taşımaktadır. Çok yüksek kaliteli besin değerine sahip olan ve sıvı formdaki Recuperation hastalanan evcil hayvanlarınızın süreci en iyi şekilde ve de en hızlı şekilde atlatmasına yardımcı olmak için formülize edilmiştir.

Yaşam 15.06.2021, 17:09
Recuperation Nedir?

Recuperation iyileşme anlamı taşımaktadır. Bu durumda evcil hayvanınızın iyileşmesi için Viyo Receperation’un destekleyici faydası olduğu bilinmelidir.

İyileşme döneminde olan kediler için örnek vermek gerekirse viyo recuperation kedi, kedinizin yeme içme alışkanlığının artması, bağırsak florasının düzene girmesi, bağışıklık sisteminin güçlenmesi ve sindirim sisteminin desteklenmesine yardımcı olan bir üründür.

Çok yüksek kaliteli besin değerine sahip olan ve sıvı formdaki Recuperation hastalanan evcil hayvanlarınızın süreci en iyi şekilde ve de en hızlı şekilde atlatmasına yardımcı olmak için formülize edilmiştir.

Recuperation Hangi Durumlarda Kullanılmalıdır?

Eğer ki kediniz ya da köpeğiniz 45 günden daha büyük ise rahatlıkla Viyo recuperation kedi veya Viyo Recuperation’un diğer türlerini kullannabilir.

Kutular kedi ve köpekler için farklı olacak şekilde onların ihtiyaçları baz alınarak düzenlenmiştir.

Eğer ki evcil hayvanınızda katabolik bir stres varsa, operasyon geçirdiyse, kronik hastalık tedavisi alıyorsa, beslenme bozukluklarından muzdaripse veteriner hekiminize danışarak Recuperation kullanabilirsiniz.

Operasyondan 2 saat sonra güvenli bir şekilde Recuperation kullanmakta bir sakınca yoktur. Bağırsakların çok uzun süre boş kalması iyi bir şey değildir. Bu nedenle operasyondan sonra bir an önce beslenmeye başlamak gerekmektedir.

Recuperation İçerisinde Ne Var?

Recuperation İçerisinde Ne Var

Viyo Recuperation Kedi ve Viyo Recuperation Köpek mineral, yağ asidi, vitamin içeren ve kedi ile köpeklerin alması gereken Glutamin, Taurin, Omega-3 ile Arginin maddelerini içeren bir üründür.

Bu temel içerikler sayesinde iyileşme hızı daha da artar ve sindirim sistemi düzene girer.

Recuperation Kullanırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Viyo Recuperation kullanırken bunun bir besin takviyesi olduğunu bilmelisiniz. Bu bir ilaç olmadığı için kullanımında bir sakınca yoktur.

Bu besin takviyesinden maksimum düzeyde yarar sağlayabilmek için veteriner hekim kontrolünde tüketmek en doğrusu olacaktır.

Ambalajda belirtilen tüketim koşullarına da mutlaka dikkat edilmelidir.

Yeniçağ Veteriner Ecza Deposu’ndan hem ev kedileri hem de evcil köpekleriniz için Recuperation tedariki yapabilirsiniz.

Uygun saklama koşullarına dikkat etmek için bir seferde çokça sipariş vermek yerine düzenli periyotlar halinde zaman zaman veteriner hekiminizin önerdiği doza dikkat ederek satın almanız daha doğru olacaktır. Daha detaylı bilgi için sayfasını https://yenicagecza.com/recuperation/ ziyaret edebilirsiniz.

Yorumlar (0)