Şaban Kılıç'ın Annesi 'Kara Kadın' Vefat Etti

Samsun Ülkü Ocakları il Başkanı ve Milliyetçi Hareket Partisi Samsun eski İl Başkanı Şaban Kılıç'ın annesi Rukiye Kılıç,  Nam-ı değer “Kara Kadın” vefat etti.

Yaşam 14.04.2017, 20:57 14.04.2017, 23:57
Şaban Kılıç'ın Annesi 'Kara Kadın' Vefat Etti

Bir süredir Samsun Araştırma Hastanesinde amansız bir hastalıkla mücadel eden Rukiye Kılıç "Kara Kadın" hastalığa yenilerek Hakk'a yürüdü.

Türkiye Kamu Sen üyesi ve Samsun Halk eğitim Eski Müdürü Halil İbrahim Kılıç'ın ve Milliyetçi Hareket Partisi eski İl Başkanı Şaban Kılıç'ın annesi Türk Sağlık Sen yöneticisi Murat Kılıç'ın nenesi vefat etti.

Ülkücülerin en kötü zamanlarında yanında olan, 12 eylül zulmünde mazlumların ve ülkücü mağdur ailelerin hep yanında olan, onların yanından hiç ayrılmayan ve çevresinde kendisini hep KARA KADIN olarak tanınan çok değerli büyüğümüz Rukiye Kılıç'ın

vefat haberi tüm sevenlerini derinden üzmüştür. Kendisine yüce Allah'tan rahmet, ailesine ve yakınlarına  Başsağlığı diliyoruz. 

ALLAH'IN RAHMETİ ÜZERİNE OLSUN.  MEKANIN CENNET OLSUN KARA KADIN

Cenazesi yarın öğlen namazına müteakip büyük camiide kılınacak cenaze namazının ardından Asri Mezarlığında toprağa verilecektir.​

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (1)
DURSUN KONTBAY 5 yıl önce
ALLAH RAHMET ETSİN