Salıpazarı'nda Ölen İşçisinin Adı Parkta Yaşayacak"

Salıpazarı İlçesinde iş makinesi operatörü olarak çalışan ve geçirdiği kalp krizi sonuncu hayatını kaybeden Adem Kaya’nın ismi parka verildi.

Yaşam 16.03.2022, 11:24
Salıpazarı'nda Ölen İşçisinin Adı Parkta Yaşayacak"

Samsun’un Salıpazarı Belediyesinde iş makinesi operatörü olarak çalışan ve geçirdiği kalp krizi sonuncu hayatını kaybeden Adem Kaya'nın adı parkta yaşayacak.

Kalp krizi sonuncu hayatını kaybeden Adem Kaya’nın ismi parka verildi. 

Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül, “Belediyemizde 10 yıldan fazla bizimle çalışan değerli kardeşimiz Adem Kaya’yı geçtiğimiz ay kaybetmiştik. Vefatı tüm mesai arkadaşlarını ve bizleri derinden üzmüştü. Biz de kardeşimizin adını yaşatmak için Yavaşbey Mahallesinde yapımı tamamlanan bir parka onun adını vererek hatırasını yaşatmak istedik. Kardeşimizin ailesine sabır kendisine de Allah’tan rahmet diliyorum” dedi. 

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (1)
Osman zengin 1 yıl önce
Allah razı olsun başkanım senden işçisini seven belediye başkanı olarak bizim gönlümüzde ve halkın gönlünde sevilen bir insansınız Samsun’da diğer ilçe belediyeleri nde o kadar vefat eden işçiler oldu hatta iş kazasından vefat eden insanlar oldu görev başında mevfaat eden insanlar oldu Ama cenazesine katılmayan belediye başkanları da gördük siz inşAllah örnek olursunuz saygılar sevgiler