Alexa


Tesettür ilkbahar kombini önerileri

İlkbaharın gelişiyle beraber tiril tiril açık renk ürünler tekrar dolaplarda yerini almaya başladı. Tesettür ilkbahar kombin önerileri adlı yazı dizimizle sizler için harika kombinleri bir araya getirdik.

Yaşam 27.03.2019, 20:34
Tesettür ilkbahar kombini önerileri

İlkbaharın gelişiyle beraber tiril tiril açık renk ürünler tekrar dolaplarda yerini almaya başladı. Tesettür ilkbahar kombin önerileri adlı yazı dizimizle sizler için harika kombinleri bir araya getirdik.

Tesettür Gömlek Kombini Önerileri

tesettür ilkbahar kombini önerileri

İlkbaharda açık renkler demişken en güzel renklerden biri olan beyazın gerek kolay kombinlenebiliyor oluşu ve şıklığıyla gözleri üzerine toplamasıyla tercih edebilirsiniz. Beyaz bir kombin yaparak, şal, ayakkabı veya çantanızda öne çıkarmak istediğiniz renk ve parçaları seçerek rahatlıkla kombininizi tamamlayabilirsiniz. Yine açık renklerde oldukça revaçta olan bir renk olan mavi rengi tercih edebilirsiniz. Tamamen mavi renkte bir kombin yaparak hemen hemen bütün kombinlere yakışan beyaz ayakkabı tercihi yapabilirsiniz. Özellikle bahar ve yaz ayları için beyaz ayakkabı kullanımı çok rahat olmaktadır.

Bahar Zamanı Giymelik Trençkot Kombinleri

Trençkotlar tesettürlü kadınların en fazla tercih ettiği ürünlerden biri sanırım. Tam da bahar mevsimine uygun olması sebebiyle bu zamanlarda çok güzel ve şık kombinler oluşturabilirsiniz. Özellikle bahar mevsiminde ne giyileceğini tam olarak kestiremediğimiz zamanlar yaşıyoruz. Tam olarak böyle zamanlarda içlerinize ince bir kombin tercih ederek, üzerinize trençkot tercih edebilirsiniz. Özellikle uzun trençkotlar tercih edebilirsiniz. Bu sayede dar pantolon üzerine de rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Tesettür Elbise Kombini Önerileri

Bahar ve yaz aylarının vazgeçilmez parçası haline gelen elbiseler... Özellikle minik çiçek desenli elbiseler mevsime de uygun olarak çok sevimli duruyor. Doğru parçalar ile kombinlediğiniz zaman rahat ve şıklığı bir arada yakalayabilirsiniz. Şal rengini ise elbisenin üzerinde bulunan minik çiçekli desenlerden esinlenebilirsiniz. Elbisenin taban rengini tercih ederseniz daha boğucu gözükürken fazla göz önünde bulunmayan renk tercihi ile uyumu yakalayabilirsiniz.

İlkbahar'da Giymelik Düz Kesim Pantolon Kombinleri

Son zamanların modası haline gelen mom ve boyfriend jeanlerin yerini şimdilerde düz kesim pantolonlar alacak gibi gözüküyor. Özellikle tesettürlü kadınlar için bu durum oldukça işlevsel hale geliyor. Bu sayede kısa ürünler de tercih edebilirsiniz. Özellikle tüm gün rahat etmeyi planlayan kadınlar için oldukça rahat olacaktır. Tesettür ilkbahar kombini önerileri adlı yazı dizimizi umarız beğenmişsinizdir. https://kadinev.com/

Yorumlar (0)
21°
parçalı bulutlu
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P