Tutku İç Giyim ile Konfora Kavuşun

Yaşam 13.07.2022, 11:31
Tutku İç Giyim ile Konfora Kavuşun

2018 yılında “Seher Yıldızı” ve “Tutku İç Giyim” markaları birleşerek, en gelişmiş makineler ve teknolojilerin kullanılmasıyla kalitenin bir simgesi olmayı hedeflemiştir. Firmaların misyonu müşterilerine en uygun fiyatla en kaliteli hizmeti sağlamaktır. Üretim tesisleri Kütahya, Adapazarı, Hatay ve Çaycuma’da bulunmaktadır. Profesyonel ekibiyle müşteri memnuniyetine özen göstererek iç giyim sektöründe uzun yıllar hizmet verme çabasındadır.

Tutku iç giyim modelleri erkek ve kadınlara ait uygun seçenekler sunar. Tutku kadın iç giyim üretiminde kullanılan materyaller kaliteli ve kullandığı kumaşlar %100 pamuk olduğu için ciltte herhangi bir iz bırakmamaktadır. Erkek iç giyiminde ise Rambo atlet modellerinde kullandığı yumuşak doku yapısıyla vücudu terletmez ve cildi tahriş etmez. Bu sayede müşterilerinin iç giyimde konfora kavuşmasının sağlar.

Tutku İç Giyim Fiyatları

Tutku iç giyim günümüzde en çok tercih edilen iç giyim firmalarından biri olmaktadır. Bunun yanı sıra Tutku iç giyim fiyatları, kullanılan kaliteli malzemeler ve farklı modellerine rağmen ulaşılabilir bir fiyat segmentin üzerinden satışa sunulur. Bütçeniz için en uygun iç çamaşırını arıyorsanız, Hepsine Rakip’i ziyaret edebilir ve keyifli bir şekilde alışveriş yapma şansına sahip olabilirsiniz.

Tutku İç Giyim Modelleri

Tutku iç giyim; kadın iç giyim, erkek iç giyim, erkek çocuk iç giyim ve kadın çocuk iç giyim olmak üzere 4 farklı kategoride iç çamaşır hizmeti vermektedir. Diğer iç giyim firmalarından daha fazla tercih edilmesinin en önemli sebebi birçok farklı modele sahip olmasıdır. Bu modellerden bazıları şunlardır:

  • Erkek Ribana Spor Rambo Atlet
  • Erkek Ribana V Yaka Atlet
  • Liza 500 Korseli Atlet
  • Berrak 1029 Erkek Likralı Süprem Rambo Atlet
  • Polkan 2270 Model Kadın Atlet
  • Ribana Kadın İp Askılı Atlet
  • Tutku 0538 Irmak Kadın Bikini
  • Dondeza 502 Baskılı Erkek Çocuk Slip
  • Güryıldız 27207 Penye İşlemeli Kız Çocuk Atlet

Bu ürünlerin yanı sıra daha birçok farklı modelleri bulunmaktadır.  Kendinize en uygun modeli seçip sağlıklı ve konforlu bir şekilde iç çamaşır giyme deneyimi elde edebilirsiniz.

Neden Tutku İç Giyim?

Tutku iç giyim bütçe dostu fiyatları ve farklı modelleri ile ön plana çıkmaktadır. Bunun yanı sıra kullandığı kumaşlarla da kalitesini gösterir. İç giyim de dikkat edilen en önemli özelliklerden biri kullanılan kumaş türüdür. Pamuk kumaş nemi iyi emer ve statik elektrik oluşturmaz. Ayrıca güneş ışığına maruz kaldığında bozulmaz ve iyi boya tutar. Bu sayede pamuk kumaşın kullanıldığı iç giyim ürünleri vücudu yazın terletmez ve kışın sıcak tutar. Yalnız Tutku iç giyim termal ürünlerinde pamuk kullanmaz. Çünkü termal ürünlerinin en önemli özelliği teri vücutta tutmamasıdır. Pamuklu kumaşlar gibi teri emmez. Bu sebepten terin yaratığı ıslaklıkla oluşabilecek bütün hastalıkları engelleyebilir. Bebek, kadın çocuk ve erkek çocuk iç giyiminde ise cildi tahriş etmediği ve alerji yapmadığı için çok tercih edilmektedir.

Yorumlar (0)