Alexa

Ülkücü Hareket Özmen'in Hatıralarını Baş Tacı Yapacaktır

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, öğrenci olaylarının yoğun yaşandığı dönemde çıkan bir çatışmada hayatını kaybeden Süleyman Özmen'in annesi Emine Özmen'in vefatı nedeniyle mesaj yayımladı.

Ülkücü Hareket Özmen'in Hatıralarını Baş Tacı Yapacaktır

 MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, öğrenci olaylarının yoğun yaşandığı dönemde çıkan bir çatışmada hayatını kaybeden Süleyman Özmen'in annesi Emine Özmen'in vefatı nedeniyle yayımladığı mesajında, "Milliyetçi-Ülkücü Hareket aziz şehidimize ve muhterem annesine her zaman şükran, hürmet ve minnet duyacak, hatıralarını baş tacı yapacaktır" ifadelerine yer verdi.

Mesajında, "21 Mart 1970 tarihinde acımasız ve vahşice katledilen dava şehidimiz Merhum Süleyman Özmen'in muhterem annesi Emine Özmen Hakk'ın rahmetine kavuşmuştur" diyen Bahçeli, Emine Özmen'in sabrıyla, olgunluğuyla, vakarıyla, yetiştirdiği gencecik yaşta vatana feda ettiği evladının kendilerinin gururu olduğunu belirtti. Emine Özmen'in kendilerinin de annesi olduğunu aktaran Bahçeli, Özmen'in 44 yıl aradan sonra çocuğuna kavuştuğunu kaydetti. Bahçeli, "Milliyetçi-Ülkücü Hareket aziz şehidimize ve muhterem annesine her zaman şükran, hürmet ve minnet duyacak, hatıralarını baş tacı yapacaktır. Bu duygu ve düşüncelerle elleri öpülesi annemiz Emine Özmen Hanımefendi'ye Cenab-ı Allah'tan rahmet niyaz ediyorum. Hepimizin başı sağ olsun" ifadeleri kullandı.
Güncelleme Tarihi: 12 Ocak 2014, 21:56
YORUM EKLE