banner434

Vatanmed Ceo'su Uğur Öztürk Saç Ekimi İşlemlerindeki  Başarılarını Anlattı

Türkiye’nin en başarılı saç ekim merkezi sahibi olan Uğur Öztürk kimdir?

Yaşam 26.01.2022, 12:10
Vatanmed Ceo'su Uğur Öztürk Saç Ekimi İşlemlerindeki  Başarılarını Anlattı

Bu aralar televizyonda pek çok programda gördüğümüz tanıdık bir sima olan Vatanmed’in kurucusu Uğur Öztürk, en merak edilen isimlerden biri. Google, Facebook ve İnstagram gibi platformlardaki yorumlar ve puanlara göre Türkiye’nin en başarılı saç ekim merkezi sahibi olan Uğur Öztürk kimdir? Uğur Öztürk ve Vatanmed ile ilgili detaylar haberin devamında

Uğur Öztürk Kimdir?

Vatanmed Saç Ekim ve Estetik Merkezi’nin kurucusu olan Uğur Öztürk, 31 Aralık 1979 yılında  İstanbul’da doğdu. Daha 28 yaşındayken İstanbul Fatih ilçesinde kurduğu Vatanmed Kliniği ile iş hayatına atılan Öztürk, erkeklerin korkulu rüyası olan kellik sorununa çözüm bulan isim olarak bilinmektedir. Erken yaşta başladığı bu hizmette 15. Yılını tamamlayan Uğur Öztürk, her yıla bir klinik denk gelecek şekilde hizmet vermeye devam etmektedir.

Dünya’ya yayılan 15 saç ekim merkezi ile  Vatanmed

Uğur Öztürk, 2007 yılında kurduğu saç ekim merkezi sayesinde bugün birçok kişinin kellik sorunundan kurtulmasını sağlayan bir isim. Üstelik bu hizmette sınırları da aşan Uğur Öztürk, hem Türkiye içinde bu hizmeti sunup ülke ekonomisine katkı sağlamaktadır. Hem de yurt dışındaki farklı pek çok noktada açtığı kliniklerle, Türkiye’ye gelemeyenler için saç ekim hizmetini ulaşılabilir bir noktaya taşımaktadır.

Uğur Öztürk 2022 itibariyle başta İstanbul olmak üzere Bosna, Kosova, Arnavutluk, Makedonya, İtalya, Irak (Kerkük, Duhok), Fildişi Sahilleri, Somali, Kenya ve Meksika’da toplam 15 şube ile hizmet vermektedir.

Vatanmed’i farklı kılan nedir?

Vatanmed, Türkiye’nin en iyi saç ekim merkezleri arasında önde gelen bir klinik olup aynı başarıyı dünya çapında da elde etmeye doğru emin adımlarla yürüyen bir saç ekim merkezidir. Bu anlamda ilk ve öncüdür diyebiliriz. Kuruluşundan beri önceliğine insan sağlığını koyan, kaliteli malzeme ve profesyonel hizmeti birleştiren ve başarılı  sonuç odaklı bir firma olan Vatanmed aynı zamanda garanti belgesi verebilecek kadar kendisine güvenen bir firmadır. Dünya’nın her yerindeki Vatanmed kliniklerinde geçerli olan bu belge, müşterilerine güven sunan ve başarılı sonuca inanan bir anlayışın ürünüdür.

Sağlık Bakanlığı onaylı bir saç ekim merkezi olan Vatanmed, aynı bakanlığın beklentileri konusunda hassas bir hizmet veren, profesyonel ve eğitimli bir kadroyla çalışan ve rakiplerine göre en uygun fiyatlı saç ekim işlemini gerçekleştiren bir saç ekim ve estetik merkezidir.

 Vatanmed Seo’su Uğur Öztürk, saç ekimi fiyatlarını değerlendirdi

Saç ekimi fiyatları birkaç yıl öncesine kadar oldukça fazlayken günümüzde artan teknoloji ve çoğalan merkez sayısıyla fiyatlar düştü. Ama noktada çok dikkatli olmak zorundayız. Sadece ucuz saç ekimiyle yola çıkan işletmeler ne yazık ki kaliteden ödün verebiliyorlar. Bu yüzden  saç ekim merkezi seçimi yaparken sadece fiyat kriteriyle yola çıkmak sizi yanıltabilir. Buna karşın, Vatanmed, 4 bin 5 bin avroluk işlemleri uzman ekibiyle birlikte yarı fiyattan daha düşük ücretlere yapan başarılı bir saç ekim merkezidir.

Yabancıların Türkiye’yi seçmesinde de etkili olan düşük fiyat politikası ülkemizi saç ekimi konusunda cazibe merkezi haline getirmektedir. Saç ekimi için gelenlerin Türkiye ekonomisine katkısı oldukça fazla. Bu anlamda kendileri de buna hizmet eden bir kurum olarak Vatanmed, başarılarını artırdıkça ülke ekonomisinin de yüzünü güldüren bir marka haline gelmiştir.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)