Alexa

Ahmet Mücahid Yıldız, Kurumlar arası iletişimin önemini vurguladı

Saadet Partisi Alaçam Belediye Başkan Adayı Ahmet Mücahid Yıldız, Belediye ve diğer resmî kurumlar arası iş birliği hizmette verimliliği artıracağını söyledi.

Ahmet Mücahid Yıldız, Kurumlar arası iletişimin önemini vurguladı

31 Mart Yerel seçimleri kapsamında Resmi kurum ziyaretlerinde değerlendirmelerde bulunan Saadet Partisi Alaçam Belediye Başkan Adayı Ahmet Mücahid Yıldız, tüm kurumların koordine ve organize olmasını önemsediklerini belirtti.

Alaçam Kaymakamı Fikret Zaman, Alaçam Belediye Başkanı Hadi Uyar ve Alaçam Müftüsü Mehmet Süsün’ü ziyaret eden Ahmet Mücahid Yıldız, kurumlar arası iletişimin önemine vurgu yaparak, "üzerimize düşen vazifeleri layıkıyla yerine getireceğiz" dedi.

ORGANİZEYİ ÖNEMSİYORUZ

Ziyaretlerde kardeşlik ve kurumlar arası koordinasyonun öneminden bahseden Ahmet Mücahid Yıldız şöyle konuştu: ‘’Şehrimizi bütüncül olarak ele almak zorundayız. Bu anlamda tüm kurumların koordine ve organize olmasını önemsiyoruz. Belediye ve diğer resmî kurumlar arası iş birliği hizmette verimliliği arttırır. Hepimiz bir işin uçundan tutacak, üzerimize düşen vazifeleri layıkıyla yerine getireceğiz.’’

Nezaket ziyaretlerinde bulunan Ahmet Mücahid Yıldız’a, Saadet Partisi Alaçam İlçe Başkanı Nural Yener ve meclis üyesi adayları eşlik etti.


 

KAPSAMHABER

YORUM EKLE

banner325