Ahmet Mücahit Yıldız Kimdir?

Ahmet Mücahit Yılmdıız, Saadet Partisi Alaçam Belediye Başkan Adayı oldu. Ahmet Mücahit Yıldız'ın kim olduğu, nereli olduğu merak edilmeye başladı.

Yerel Seçim Haberleri 17.02.2019, 22:36 17.02.2019, 23:46
Ahmet Mücahit Yıldız Kimdir?

31 Mart 2019 yerel seçimlerine az bir zaman kala partilerde adaylarını açıklamaya devam ediyor. Saadet Partisi Alaçam'da Sürpiz yaparak aday olarak Ahmet Mücahit Yıldız'ı açıkladı. 

Ahmet Yıldız'ın Saadet Partisi Alaçam Belediye Başkan adayı olarak açıklanmasının ardından merak edilmeye başladı. 

Ahmet Mücahid Yıldız kimdir?

Ahmet Mücahid Yıldız 1995’de Samsun’da doğdu. Lise eğitimini Bafra Anadolu İmam Hatip Lisesinde tamamlayan Mücahit Yıldız, Anadolu Üniversitesi Medya ve İletişim Bölümü öğrencisidir. Yıldız, Anadolu Gençlik Derneği (AGD)’nin farklı kademelerinde gönüllü olarak çalışmalarda bulundu.

Ahmet Mücahid Yıldız bazı Dergi, gazete ve haber sitelerinde yazılar yazmaktadır. Genç Saadet Siyaset Okulu’ndan mezun olan Yıldız, Bir haber sitesinin Genel Yayın Yönetmenliğini yaptı. Millî Gazete Ankara Bürosunda muhabir olarak çalıştı. Saadet Partisi Bafra İlçe Gençlik Kolları Sekreterliği ve Gençlik Kolları Başkanlığı görevi yapan Yıldız, Saadet Partisi Samsun Gençlik Kolları Başkan Yardımcısıdır.

Ahmet Mücahid Yıldız, 31 Mart 2019 yerel seçimlerinde Saadet Partisi’nden Samsun, Alaçam Belediye Başkan adayı oldu.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P