Alexa


Ali Şener, Biz Herkesi Kucaklıyoruz

Saadet Partisi Canik Belediye Başkan Adayı Ali Şener yaptığı açıklamada, "Biz herkesi kucaklıyoruz. Mezhebi, meşrebi ne olursa olsun biz herkesle kardeşiz" dedi

Yerel Seçim Haberleri 22.03.2019, 12:38
Ali Şener, Biz Herkesi Kucaklıyoruz

Saadet Partisi Canik Belediye Başkan Adayı Ali Şener, Kuzeyyıldızı Mahallesi'nde tüm ev ve işyerlerini ziyaret ederek mahalle sakinlerine projelerini anlattı.

 'KAZANMAK YADA KAYBETMEK ÖNEMLİ DEĞİL'

Saadet Partisi Canik Belediye Başkan Adayı Ali Şener, seçim çalışmaları kapsamında kapı kapı dolaşarak çalışmalarına devam ediyor. Halkın büyük ilgisiyle karşılaşan Şener, "Biz herkesi kucaklıyoruz. Mezhebi, meşrebi ne olursa olsun biz herkesle kardeşiz. Partiler birbirinin düşmanı değildir, olsa olsa rakipleridir. Seçim bitecek, hepimiz yüz yüze bakacağız. Önemli olan, seçimleri kaybetmek veya kazanmak değildir, önemli olan insanın kendisini kaybetmemesidir. İnşallah, 31 Mart’a kadar bu coşkuyu sürdürerek Saadet Partisi’ni yerelde iktidara taşıyacağız. 1 Nisan’da Milli Görüş kadrolarını Canik ilçemizde işbaşına getireceğiz” dedi.

 'HİZMETİ DÜŞÜNMELİYİZ'

Seçime kısa bir süre kaldığını hatırlatan Ali Şener, "Seçeceğimiz kişinin ilçemizi nasıl geliştireceğini ve nasıl bir hizmet yapacağını düşünmeliyiz. Onun için 31 Mart’ta elimizi vicdanımıza koyalım, ilçemize en iyi hizmeti kim yapar, iş yaparken kendini ve etrafını değil, ilçe insanlarını kim düşünürse, kim rüşvete ve iltimasa yer vermezse, israfı önler memleketi öncelerse, vicdanın sesini dinleyin, Milli Görüş kadrolarını yönetime getirin, oylarınızı Saadet Partisi’ne verin. Ölçü vicdan olursa aldanmayız, doğru karar veririz" diye konuştu.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P