Alexa


Ali Şener; "Halk belediyeciliği yapacağız"

Halk Belediyeciliği yapacaklarını söyleyen Saadet Partisi Canik Belediye Başkan Adayı Ali Şener, 1 Nisan sabahında yapılan tercihlerin hayırlara vesile olmasını temenni etti.

Yerel Seçim Haberleri 26.03.2019, 20:08
Ali Şener; "Halk belediyeciliği yapacağız"

 Saadet Partisi Canik Belediye Başkan Adayı Ali Şener, Yavuz Selim Mahallesi'nde ziyaretinde  "Biz belediye başkanı seçildiğimizde, makam odaları, makam araçlarında değil; halkımızın içinde, halkla yürüyeceğiz." dedi.

1 Nisan Sabahı neticenin hayırlara vesile olmasını dileyen Şener; "Bugün nasıl sokak sokak geziyorsak, yarın belediye başkanı olduğumuzda da ayağınıza kadar gelip dertlerinizi dinleyeceğiz. Aynı zamanda belediyenin asli görevlerini size bir proje vaat olarak sunmayacağız. Aile belediyeciliği değil, halk belediyeciliği yapacağız. 1 Nisan sabahında yaptığınız tercihlerin hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum" dedi.

Ali Şener açıklamasında, "Bu bir yerel seçimdir, yerel seçimde adaylar ön plana çıkar, partiler ikinci plandadır. Çünkü hiçbir genel başkan gelip o ilçeyi yönetmeyecek. Vatandaşımızın seçmiş olduğu adaylar, 5 yıllık hikayeyi o ilçede yaşayan vatandaşlarla beraber oluşturacak. Onun için adaylar çok önemli. Ben her zaman şunu söylüyorum, seçmenlerimizin adayları incelemesi lazım. ‘Evet, bu arkadaş, bu işi yapar’ dediği noktada, onu desteklemesi lazım" diye konuştu.

Yorumlar (0)
23°
parçalı bulutlu
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P