Alexa

Anadolu Mahallesi'ne Erdoğan Tok'tan Müjde Geldi

Erdoğan Tok, Anadolu Mahallesinde mahalle sakinleriyle buluşarak, Anadolu Mahallesini de kapsayan İlkadım bölgesinde yeni kararlar aldıklarını söyledi.

Anadolu Mahallesi'ne Erdoğan Tok'tan Müjde Geldi

Anadolu Mahallesi Dernek Başkanı Kadir Çap'ın daveti ile gerçekleşen programda Erdoğan Tok, AK Parti İlkadım İlçe Başkanı Oktay Avcılar, AK Parti İlkadım Gençlik Kolları Başkanı Erdi Küçükosma, Muhtarlar ve Belediye Meclis Üyeleri mahalle sakinleriyle buluştu.

“18 VE 24 DERSLİKLİ YENİ OKUL YAPIYORUZ. “

Cumhur İttifakı AK Parti Adayı İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Anadolu Mahallesi sakinlerinin gösterdiği yoğun ilgiye teşekkür ederek, İlkadım’da 5 yılda 255 milyon liralık yatırımı hayata geçirdiklerini belirtti.

Belediyeye ait 10 dönümlük çiçek serasını Milli Eğitime devrettiklerini açıklayan Tok, "Anadolu Mahallemiz çiçek serasında bu alanda 18 ve 24 derslikli ilkokul yapılmasına imkan sağladık. Derebahçe Sosyal Tesisleri, Karadeniz’in en büyük Camii ve Külliyesi, Türkiye’nin en büyük gençlik merkezi, Belediye Yeni Hizmet Binası ve Camii, Koşu Yolu ve Yaşam Parkuru, Unkapanı Kültür Merkezi, Türk İslam Sanatları Merkezi, Ihlamur Cafe ve Restaurant, 15 Temmuz Millet Yolu, sayısız hizmetler ve projelerle İlkadım’a altın çağını yaşattık. 20 yılda yapılamayanları 5 yılda hayata geçirirken en büyük yatırımımız ise insanımıza yaptığımız yatırımlar oldu. Siz değerli hemşehrilerimizle kurduğumuz güçlü gönül bağı başarıyı getirdi” dedi.

“DOĞALGAZ SORUNU"

Anadolu Mahallesi sakinlerinin hayat standartlarını arttıracak projeleri gerçekleştirdiklerini ifade eden Başkan Erdoğan Tok; Kentsel dönüşümde büyük mücadeleler verdiklerini belirterek, "Anadolu Mahallemizi de  kapsayan yeni kararlar aldık. İlk başkanlık dönemimde bu mahallemizin bir kısmına doğal gaz bağlanmasını sağlamıştık. Ancak ardından çıkan yasa ile riskli bölge kapsamına giren bölgelere doğal gaz verilememişti. Aradan geçen 5 yıl sonra bu dönem tekrar göreve geldiğimizde yine doğal gaz firması ile girdiğimiz diyaloglar sonuç getirdi ve doğal gaz müjdesini sizlere vermek yine bana nasip oldu. Bundan sonra da yine siz değerli vatandaşlarımızın desteği ile kentsel dönüşüm projemizi hayata geçirerek sizlerin sorunlarına modern çözümler getireceğiz” dedi.

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 23 Şubat 2019, 18:37
YORUM EKLE