Alexa

Bağımsız Aday Erhan Usta: Benim Gücüm Sizlersiniz

Bağımsız Samsun Büyükşehir Belediye Başkan adayı Erhan Usta, Bafra'da bir dizi ziyaretlerde bulundu. Bafra Medyasını da ziyaret eden Usta Genel Yayın Yönetmenleriyle sohbet ederek destek istedi ve "Benim gücüm sizlersiniz" dedi.

Bağımsız Aday Erhan Usta: Benim Gücüm Sizlersiniz

31 Mart yerel seçimleri kapsamında Bağımsız Samsun Büyükşehir belediye başkan adayı olarak ziyaretlerini devam ettiren Erhan Usta bugün Bafra'da bir dizi ziyaretlerde bulundu. 

 İlk olarak MHP eski ilçe başkanı Hamdi Yıldız'ın kardeşi Azem Yıldız'ın cenaze törenine katılan Usta, daha sonra Bafra Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Göksel Başer ve Bafra Ziraat Odası Başkanı Osman Tosuner ve Yönetim kurulu üyelerine ziyarette bulundu.

Bafra'ın tarım ekonomisi üzerine konuşan Usta, destek verdikleri taktirde Bafra'ın Türkiye'de tarım sektöründe önemli bir pay sahibi olması için ne gerekiyorsa yapılacağının sözünü verdi.

Bafra'da yer alan, haber gruplarını da ziyaret eden Erhan Usta; 31 Mart seçimleri hakkında değerlendirmelerde bulundu. medya sahiplerinden destek isteyen Erhan Usta; Gerçeklerin şeffaf bir şekilde kamuoyuna duyurulmasında yardımcı olmalarını istedi.

Erhan Usta: Benim gücüm sizlersiniz!

Bafra ziyaretlerini tamamlamasının ardından Atakum'un Atatepe mahallesinde ikamet eden Turgut Kökçeoğlu ve ailesine ev ziyaretinde bulundu.

Aile ve mahalle sakinleri tarafından coşkulu bir kalabalıkla karşılanan Usta burada yaptığı konuşmada; "Bir kez daha verdiğim bu kararın ne kadar doğru olduğunu sizler bana gösterdiniz. Benim arkamda ki tek güç Samsunlu hemşehrilerimdir. Samsun'da yanacak olan meşaleyi hep birlikte yakacağız ve bu meşale inşallah tüm Türkiye'yi aydınlatacaktır" şeklinde konuştu.

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 07 Şubat 2019, 21:31
YORUM EKLE