Bakan Yardımcısı Sinan Aksu’dan, Hüseyin Tosun’a Ziyaret

Gençlik ve Spor Bakanı Yardımcısı Sinan Aksu Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun’u makamımızda ziyaret etti. Kula’ya yapılacak olan projeler hakkında görüş alış verişinde bulunmak için Kula’ya gelen Aksu, Kula tarihinde hiç bu kadar hizmeti bir arada görülmediğini söyledi.

Yerel Seçim Haberleri 22.03.2019, 19:37
Bakan Yardımcısı Sinan Aksu’dan, Hüseyin Tosun’a Ziyaret

Kula’ya yapılacak olan projeler hakkında bilgi alan Gençlik ve Spor Bakanı Yardımcısı Sinan Aksu, Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun’u makamımızda ziyaret ederek çalışmalarından dolayı teşekkür etti.

Kula’nın geleceğini değiştirecek olan projeler hakkında istişarede bulunmak için Kula’da bir dizi ziyaretlerde bulunan Gençlik ve Spor Bakanı Yardımcısı Sinan Aksu, Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun’u ziyarette, AK Parti İlçe Başkanı Ahmet Palabıyık ve meclis üyeleri hazır bulundu.

Kula’ya yapılacak olan projeler sayesinde, Kula’nın can bulacağını belirten Sinan Aksu, Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun’u yapmış olduğu başarılı çalışmalardan dolayı tebrik etti. Kendisine yapılan anlamlı ve nazik ziyaretlerinden dolayı mutlu olduğunu ifade eden Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun, Aksu’ya teşekkür etti.

Başkan Tosun; “ Kula tarihinde hiç bu kadar hizmeti bir arada görmedi, bu büyük hizmetlere ön ayak olan ve Kula’ya verdiği desteklerden dolayı Gençlik ve Spor Bakanımız Mehmet Muharrem Kasapoğlu’na ayrıca teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)