Alexa

Balıkesir Adayı İsmail Ok, Savaştepe Yolu Müjdesi Verdi

Millet İttifakı Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı İsmail Ok, Derdini dinlemedik, problemini çözmediğimiz tek bir vatandaşın kalmayacağını söyledi.

Balıkesir Adayı İsmail Ok, Savaştepe Yolu Müjdesi Verdi

Balıkesir, Savaştepe yolu hakkında vatandaşların şikayetlerini dinleyen İYİ  Parti ve CHP'nin Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı İsmail Ok, başkan oldukları taktirde Savaştepe yolunu yapacaklarının sözünü verdi.

Savaştepe İlçesinde coşkulu bir kalabalık ile karşılanan İsmail Ok, savaştepelilere hitap etti.

Seçim ziyaretlerine devam eden İsmail Ok Savaştepe'de esnaf ve pazaryeri ziyaretlerinde şehir merkezinde kalabalık bir vatandaş grubu tarafından karşılandı. Burada konuşma yapan Ok, her zaman halkın yanında ve halkın içinde olduklarını söyledi.

31 Mart yerel seçimleri kapsamında Savaştepe Belediye Başkan Adayı Osman Özgür Alaca ile yaptığı esnaf ziyaretlerinde, Savaştepe'de ki sorunları dinleyerek, "Savaştepe yolunu yapmak bize nasip olacak" dedi.

ÇALIŞA ÇALIŞA KAZANACAĞIZ

Savaştepe Meydanında kalabalık bir gruba konuşan Millet İttifakı Adayı İsmail Ok; "Savaştepeli hemşehrilerimiz kararını vermiş" ifadelerini kullanarak Sözlerine sözlerine şöyle devam etti:

"Savaştepe sokaklarını dolaşıyoruz. Her adımda yüzler, binler oluyoruz. Bizim yerimiz halkın yanı, halkın içi. Hiçbir zaman tepeden bakmadık. Derdini dinlemediğimiz, çözmediğimiz tek bir vatandaşımız kalmayana dek çalışacağız. Çalışa çalışa kazanacağız. Savaştepe kararını vermiş. Müjdeler olsun. Hasret çok yakında bitiyor"

Son dönemlerde ölümlü kazaları ile meşhur olan Savaştepe yolu Vatandaşların büyük tepkilerine neden olmuştu. Ancak o yol Karayolları tarafından bir türlü yapılamiyordu. Felaketlere yol açın Konu hakkında konuşan İsmail Ok, "Karayolları görevini yapmamakta ne kadar ısrarcı ise bizler de görev başına geldiğimizde gerekeni yapma hususunda o kadar kararlıyız. Her ay ortalama bir vatandaşımızın hayatını kaybettiği bu yol için gerekli tüm işlemleri yapacağız. Görünen o ki bu yolu yapmak bize nasip olacak" dedi.

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 19 Şubat 2019, 18:28
YORUM EKLE

banner325