Alexa

Başkan Şahin; Kasnakçımermer ile Şenyurt mahallelerini ziyaret etti

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, Atakum'un iki mahallesinde halkla kucaklaştı, Sevgi gösterileri ile karşılanan Şahin, "Atakum'u, Atakumlu hemşehrilerimle birlikte yöneteceğiz" dedi

Başkan Şahin; Kasnakçımermer ile Şenyurt mahallelerini ziyaret etti

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, "Atakum’da kadınlardan çocuklara, gençlerden yaşlılara, engellilerden sporculara kadar herkese dokunacak mekânlarla donatılmasını sağlayacağız. Bu mekanlar Atakumlu hemşerilerimizin olacaktır."

'ATAKUM'U, ATAKUMLULARLA YÖNETECEĞİZ'

Zihni Şahin, Atakum'un iki mahallesinde halkla kucaklaştı, ilçeye yönelik projelerini anlattı. Sevgi gösterileri ile karşılanan Şahin, "Atakum'u, Atakumlu hemşehrilerimle birlikte yöneteceğiz" dedi

Cumhur İttifakı'nın AK Parti'den Belediye Başkan Adayı Zihni Şahin, seçim çalışmaları kapsamında Atakum ilçesinde Kasnakçı Mermer ile Şenyurt mahallelerini ziyaret etti. Başkan Şahin, "Sizlerle beraber, ortak akılla hareket ederek Atakum'u hak ettiği hizmetlere kavuşturacağız" ifadelerini kullandı.

AK Parti Atakum İlçe Başkanı Haluk Köksoy ve parti yöneticileri ile birlikte Kasnakçı Mermer Mahallesi'nde halkla buluşan Zihni Şahin, Sevgi gösterileri ve meşalelerle karşılandı. Köy meydanında halka hitap eden Şahin, "Halkımızın coşkusu, sevgisi, desteği ve gülen yüzü, gelecek güzel günlerin de müjdesi" ifadelerini kullanarak,  "Bizi büyük bir coşku ile karşıladı. Sağ olun, var olun. Sizin bu sevginiz, desteğiniz olduğu sürece biz her zorluğun, her işin üstesinden geliriz Allah’ın izniyle" dedi.

ATAKUM'U BİRLİKTE YÖNETİM

Atakum'u Atakumlular ile birlikte yöneteceklerini belirten Zihni Şahin;" Kasnakçımermer Mahallemizde olduğu gibi her mahallemizde, esnaflarımız, muhtarlarımız, hemşerilerimizi ve sivil toplum kuruluşlarımızı ziyaretlerimizde insanlarımızın sevgi ve güven duygusunu görmekteyiz. Ben bu sevgi ve güvene kesinlikle layık olacağım. Katılımcı demokrasi ve birlikte yönetim anlayışı içerisinde olacağız. Atakumumuzu her alanda Atakumlu hemşerilerimile beraber yöneteceğiz." dedi.

ATAKUM 'ULUSLARASI MARKA ŞEHİR' OLACAK

Daha güzel bir Atakum için el birliği ve gönül birliği içerisinde çalışacaklarını kaydeden Şahin, "Atakumumuz için vizyonumuz uluslararası Atakum’a ulaşmaktır. Atakum, kültür, sanat, gençlik, çevre, ulaşım, turizm, otopark, mimari, estetik, sosyal alanlar, fiziki donatılar kısacası her alanda uluslararası marka bir şehir olacaktır. Atakum için bu vizyona ulaşacak potansiyellerimiz vardır. Bu potansiyeller Atakum’a aittir. Biz bu potansiyellerin tamamını yine Atakumlu hemşerilerimizle birlikte harekete geçireceğiz. Yeni dönemdeki belediyecilik anlayışımızı ve milletimize taahhütlerimizi 11 başlık altında Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan halkımızla paylaştı. Yeni dönem Atakum’da belediyecilik anlayışımız gönül belediyeciliği, Cumhur İttifakı ruhuna uygunluk ve birlikte yönetim olacaktır. Hedefimiz doğrultusunda şehrimiz için kendi coğrafyasına, iklimine, tabiatına, tarih ve insan dokusuna, büyüme alanlarına uygun gelişme modelleri hazırlayacağız. Atakum’da kadınlardan çocuklara, gençlerden yaşlılara, engellilerden sporculara kadar herkese dokunacak mekânlarla donatılmasını sağlayacağız. Bu mekanlar Atakumlu hemşerilerimizin olacaktır." dedi.

Başkan Zihni Şahin,konuşmasını şöyle tamamladı:

"Halkımızın sorunlarını dinleyerek çözüm projelerini hazırlıyoruz. Profesyonel bir ekiple çalışıyoruz. Onlar öncelikleri tespit ederek bizim önümüze bir yol haritası çıkaracaklar. 31 Mart'ta sizlerin desteğiyle Atakum Belediye Başkanı seçildiğimizde sizlerin de istekleri doğrultusunda ortak akılla Atakum'u hak ettiği hizmetlere kavuşturacağız. Bundan endişeniz olmasın" 

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 11 Şubat 2019, 19:47
YORUM EKLE