Alexa

Başkan Tosun, Sanayi Esnafıyla Buluştu

Kula Belediye Başkanı Cumhur İttifakı MHP Adayı Hüseyin Tosun, Küçük Sanayi Sitesi esnafıyla bir araya geldi. Esnafı tek tek dolaşan Başkan Tosun, 31 Mart Mahalli İdareler Seçimleri için Cumhur İttifakı’na destek istedi.

Başkan Tosun, Sanayi Esnafıyla Buluştu

MHP Cumhur İttifak Adayı Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun, sanayi esnafı ile bir araya geldi.

Esnaf ziyaretine, Kula Ak Parti İlçe Başkanı Ahmet Palabıyık, MHP İlçe Başkanı Nazım Baytok, Ülkü Ocakları İlçe Başkanı Mikail Bulut, Ak Parti Gençlik Kolları Başkanı Kamil Aytan, Belediye Meclis Üyeleri ve Cumhur İttifakı Belediye Meclis Üyesi Adaylarının katıldı.

Sanayi esnafıyla tek tek görüşen Başkan Tosun, Cumhur İttifakı kapsamında, Büyükşehir ve Hükümetin birleştirici gücünden en üst düzeyde yararlanarak Kula’ya daha çok hizmet kazandırabilmek için önümüzdeki yerel seçimlerin iyi bir fırsat olduğunu belirterek vatandaşların bu fırsatı Kula’ya kazandırması gerektiğini belirtti .

Başkan Tosun; “Birlikte Üreteceğiz”

Küçük sanayi sitesi esnaflarına daha fazla hizmet götürebilmek için yoğun mesai harcadıklarını kaydeden Başkan Tosun, yaptığı açıklamada, “Sanayi sitemiz bizler için çok önemli, çünkü üreten  esnafımız ekonominin can damarı. Bugüne kadar üretim odaklı hizmetler ortaya koymaya gayret gösterdik. Bundan sonra da aynı anlayışla çalışmaya devam edeceğiz. Kula, üretmeli üretecek ve birlikte kazanacak. Bizim Yunus’un dediği gibi bölüşürsek tok, bölünürsek yok oluruz.” dedi.

Güncelleme Tarihi: 23 Şubat 2019, 18:36
YORUM EKLE