Alexa

Başkan Tosun’a Şölen Gibi Karşılama

Kula Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Kula Belediye Başkan Adayı Hüseyin Tosun Güvercinlik ve Dereköy Mahallelerinde ziyaretlerini gerçekleştirdi.

Başkan Tosun’a Şölen Gibi Karşılama

Kula Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Kula Belediye Başkan Adayı Hüseyin Tosun’un Güvercinlik ve Dereköy Mahallelerinde gerçekleştirdiği ziyaretlerde kendisini karşılamaya gelen kalabalık vatandaşlara hitap etti.

Seçim çalışmaları kapsamında Güvercinlik ve Dereköy Mahallerine giderek vatandaşlarla bir araya gelen Hüseyin Tosun, Mahalle sakinlerinin yoğun ilgisiyle karşılaştı.

Kulayı geleceği hazırlayacak olan projelerinin hazır olduğunu söyleyen Başkan Hüseyin Tosun, “Vatandaşlarımız bizi şölen havasında karşıladı. Kendilerine çok teşekkür ediyorum. Bundan sonraki süreçte de onların sevgisine layık olmak için gece gündüz demeden çalışacağız” diye konuştu. Vatandaşlarla tek tek tokalaşarak taleplerini dinleyen Başkan Tosun, “Geçtiğimiz 5 yıllık dönem içerisinde hayata geçirdiğimiz projelerle Kulamızı dev eserlerle modern bir şehir haline getirdik. Yıllardır ilçemizde görülmedik yatırımlara imza attık. Cumhur İttifakı, Kula için Büyükşehir Belediyesi ve Hükümetimizin gücünden en iyi şekilde istifade etmek için elimize geçen büyük bir fırsat. Tüm bu imkanları değerlendirmek için elimize bu fırsat geçmişken neden Kula’da önümüzdeki beş yılda şimdiye kadar yaptığımız hizmetlerin 3 katı, 5 katı hizmeti almasın. Kula’yı geleceğe taşıyacak projelerimiz hazır, şimdi halkımızın yüksek teveccühü ile yeniden yeni yatırım ve projeleri ortaya koyma zamanıdır” dedi.

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 09 Mart 2019, 15:54
YORUM EKLE

banner325