Alexa

Başkan Tosun’un, Regaip Kandili Mesajı

Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun, mübarek üç ayların başlangıcı ve Regaip Kandili dolayısıyla bir mesaj yayınladı. İslam aleminin en kutsal günlerin başlangıcı olan Regaip Kandilinin ülkemize ve milletimize huzur, barış ve kardeşlik getirmesi temennisinde bulundu.

Başkan Tosun’un, Regaip Kandili Mesajı

 Mübarek üç ayların başlangıcı ve Regaip Kandili dolayısıyla bir mesaj yayımlayan Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun“Toplumsal huzura vesile olan mübarek üç ayların başlangıcı Regaip Kandili, mübarek Ramazan ayının da müjdecisi" olduğunu belirterek yayımladığı mesajda şöyle dedi: 

İnsanların birbirine karşı daha hoşgörülü ve saygılı davrandığı bu ayların toplumumuzda var olan iç huzur ve kardeşliği daha da pekiştireceğine inanıyorum. Manevi duyguların yoğunlaştığı mübarek üç ayların başlangıcı ve müjdeleyicisi olan Regaip Kandili’nin ülkemizde sevgi ve hoşgörü ortamının gelişmesine vesile olmasını dilerim. Feyiz ve bereket ayları olan Üç Aylara girmenin ve mübarek Regaip Kandili’ni idrak etmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Bu aylar ve geceler, duaların Cenab-ı Hakk’a arz edildiği, günahların silindiği, sevapların katlandığı günler ve gecelerdir. Bu günler ve geceler, öncelikle Rabbimize, ailemize, milletimize ve ülkemize karşı görev ve sorumluluklarımızı hatırlamamıza vesile olmalıdır. Bu mübarek gün ve gecelerin ülkemiz üzerindeki kara bulutları dağıtmasına vesile olmasını Cenab-ı Hak’tan niyaz ediyorum. Vatanımızı hainlere karşı savunan polis ve askerlerimizi Allah’a emanet ediyor, Regaip Kandili’nin ülkemize, milletimize ve tüm İslam alemine huzur, barış, kardeşlik ve hoşgörü getirmesini temenni ediyorum. Kandilimiz mübarek olsun” dedi.


Başkan Tosun, Kuaför Esnafıyla Buluştu

Kula’da faaliyet gösteren esnaf gruplarıyla sık sık bir araya gelen Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun, bugün de Kuaför esnaflarıyla bir araya gelerek onların taleplerini, sektörde yaşadıkları sorunları ve istek taleplerini alarak istişarelerde bulundu.

Kahvaltıda konuşan Başkan Tosun; “ Kuaför esnaflarımız toplumun önemli bir değerini temsil eden kesimdir. Bu sebeple toplumda önemli bir misyona sahip siz değerli sanatkar esnaflarımızın fikirleri ve düşünceleri bizler için çok önemli. Biz şehrimiz ve halkımız için hazırladığımız bütün projelerimizi sizlerle istişare ederek sizlerin fikirlerini alarak insan merkezli ve hizmet odaklı hazırladık. Böyle güzel ve özel bir günü düzenleyerek katılım sağlayan tüm kuaförlerimize teşekkür ediyorum” dedi.

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 07 Mart 2019, 12:25
YORUM EKLE

banner325