Alexa

Cemil Deveci'den Belediye Personeline Mesaj

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Atakum Belediye Başkan Adayı Av. Cemi Deveci,” Atakum Belediyesi’nde çalışan personelin içi rahat olsun. Ben Belediye Başkanı olduğumda işini ahlakıyla ve layıkıyla yapan kimse işinden olmayacak.” dedi.

Cemil Deveci'den Belediye Personeline Mesaj

Cemi Deveci, Katıldığı bir mahalle toplantısında gelen bir soruyu yanıtlayarak, ” Atakum Belediyesi’nde çalışan personelin içi rahat olsun. Ben Belediye Başkanı olduğumda işini ahlakıyla ve layıkıyla yapan kimse işinden olmayacak.” dedi.

GÖNÜLLERİ FERAH OLSUN 

CHP Atakum Belediye Başkan Adayı Cemil Deveci, birçok belediye personelinin kafasında soru işareti bırakan konuya açıklık getirdi. Taflan Mahallesi’nde katıldığı bir toplantıda, mahallelilerden gelen bir soruya yanıt verirken, “Son zamanlarda kulağıma gelen duyumlar ve duyduğum rahatsızlık dolayısı ile şunu belirtmek istiyorum.

Ben Belediye Başkanı oldum hadi diğer parti mensubu olan arkadaşlar gitsin, benim adayı olduğum partililer gelsin, yattığı yerden maaşlarını alıp rahatlarına baksınlar, gibi bir olay söz konusu dahi olamaz. Bugün belediye personeli olup, kim elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyorsa, gönlü ferah olsun. Beni gözünü hırs bürümüş, kindar biri gibi göstermeye çalışan birtakım kişilere buradan sesleniyorum. Ben herkesin Belediye Başkanı olmaya geliyorum. Cemil Deveci ismini bu kadar basit ve kolay söylemlerle karalayamazsınız.” ifadelerinde bulundu.

Güncelleme Tarihi: 16 Şubat 2019, 02:47
YORUM EKLE