Alexa

CHP Vekili Hancıoğlu. Başkan Adayı Tekin'in Programında Konuştu

CHP Samsun Milletvekili Neslihan Hancıoğlu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hayati Tekin için düzenlenen etkinlikte konuştu.

CHP Vekili Hancıoğlu. Başkan Adayı Tekin'in Programında Konuştu

CHP Samsun Milletvekili Neslihan Hancıoğlu, "Samsunlu vatandaşlarımız, bu seçimde, millete karşı değil sadece bir kişiye karşı sorumlu olacak adayla, sadece milletine karşı sorumlu olacak aday arasında tercih yapacak." dedi. 

Hayati Tekin’in adaylığıyla birlikte Samsun halkını kenetlediğini ifade eden CHP Samsun Milletvekili Neslihan Hancıoğlu, “bundan hiç kimsenin şüphesi olmasın, bu birleştirici güç iki ay sonra Samsun’da yönetimi devralacak, Samsun’un baharı Hayati Tekin’le gelecek” dedi.

CHP Samsun Milletvekili Neslihan Hancıoğlu, Hayati Tekin’in, siyasi tecrübesi, yerel yönetim başarıları ve Samsun’a yaptığı hizmetlerle halkın sevgi ve saygısını kazanmış bir siyasetçi olduğunu vurguladı.

Programa katkı sağladıkları için İYİ Partililere de teşekkür eden Hancıoğlu; “Samsun’umuzu gerçekten yaşanabilir bir şehir haline getirmek için gecesini gündüzüne katacak bir adayımız var. Bu atmosfer gösteriyor ki Samsun’u iki ay sonra saray değil, Samsun’un öz evladı, Samsunlularla birlikte yönetecek. Hayati Tekin’in başkanlık edeceği Samsun Büyükşehir Belediyesi, Samsun’umuzun her bir sokağına, mahallesine ve köyüne eşit, nitelikli hizmeti ulaştıracak." dedi.

YORUM EKLE