Alexa

Cumhur İttifak Adayı Demir; Samsun Potansiyelini Harekete Geçireceğiz

Cumhur İttifakı AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mustafa Demir, katıldığı sabah kahvaltısında, Samsun'un büyük potansiyeli olan bir şehir olduğunu söyledi.

Cumhur İttifak Adayı Demir; Samsun Potansiyelini Harekete Geçireceğiz

Bayındırlık ve İskan eski Bakanı, Samsun Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mustafa Demir, kütahya seramik tarafından tertip edilen kahvaltı programına katıldı. Demir; Samsun’a hizmet etmenin onurunu yaşadığını ifade ederek, Samsun’a katkı sağlayan herkesin yanında olacaklarına anlattı.

Enver ve Hakan Durmuşoğlu kardeşlerin ev sahipliğinde yapılan kahvaltı programında konuşan Cumhur İttifakı AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, ’Sizler bu şehire katkı sağlayan kuruluşlarsınız. Samsun büyük potansiyeli olan bir şehirdir. Bulunduğu konum itibariyle çok daha iyi yerlerde olabilir, olmalıdır. Biz bu potansiyelleri harekete geçireceğiz. Bunu yaparken de bir olmalıyız. Bu güzel işler birlikteyken, birlikte olmaktan geçiyor, bir araya gelmekten geçiyor’ ’dedi.

Samsun’un gelecek 50 yılını, 100 yılını planlayarak hareket edeceklerini dile getiren Mustafa Demir, ‘’Geleceği düşünerek Samsun’u planlamalıyız. Birinci önceliğimiz sanayi üretimi. Şuanda organize sanayi bölgesi 1500 dönüm arazi üzerine kurulu. 3500 dönümlük yeni organize sanayi bölgesini 2 yıl içinde bitirmeyi planlıyoruz’’ dedi.

Herkesin fikrinin kendileri içinbüyük önem taşıdığına dikkat çeken Demir, "Biz bu fikirler doğrultusunda güzel işlere imza atacağız. Sizlerin imkanları, güçleriyle birlikte ilçe belediyemizin gücü, büyükşehrin gücü, imkan ve kabiliyetleri birleştireceğiz. Ankara’da tüm milletvekillerimiz, sayın genel başkan yardımcımız, sayın milletvekillerimizle birlikte, bizim orada görev yapmış olmamızın avantajını da katabildiğimiz kadar katarak Samsun’da çok büyük gelişmelere, dönüşümlere hep birlikte sebebiyet vereceğiz’’ şeklinde konuştu.

Kahvaltı programına, AK Parti Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, Tekkeköy Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı AK Parti adayı Hasan Togar, Tekkeköy İlçe Başkanı Hayri Ağırlar, MÜSİAD Samsun Şube Başkanı Haluk Tan ve iş insanları katıldı. 

Güncelleme Tarihi: 16 Şubat 2019, 21:34
YORUM EKLE

banner325