Alexa

Cumhur İttifakı Kavak Adayı Sarıcaoğlu'na 'SADEF ve SAMKON' Desteği

SADEF ve SAMKON Genel Başkan Yardımcısı Fikret Kesici, Kavak Belediyesi Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu'nun getirdiği hizmetler ile Kavak, mahalle olmaktan çıkıp gerçek bir ilçe olduğunu söyledi.

Cumhur İttifakı Kavak Adayı Sarıcaoğlu'na 'SADEF ve SAMKON' Desteği

"İstanbul’da Gebze’de ve Kocaeli’nde bulunan Kavak Dernekleri ve Başkanları olarak Kavak’ın 91 Mahallesi adına başkanımıza tam destek sözümüzü vermeye geldik."

SADEF ve SAMKON Genel Başkan Yardımcısı Fikret Kesici “ Kavak ilçemizi beş yılda mahalle görünümünden çıkartarak modern bir kent kimliğine getiren Belediye Başkanımızın 31 Mart Yerel Seçimlerinde 2023 vizyonu hedeflerine ulaşması için yanında ve tam desteğiz” dediler.

KAVAK DERNEKLERİNDEN SARICAOĞLU'NA DESTEK ZİYARETİ

Kesici, beraberinde Federasyona Bağlı İstanbul Esenyurt Kavaklılar Dernek Başkanı Recep Uz, Küçükçekmece Kavaklılar Dernek Başkanı Erdoğan Gürpınar, Başakşehir Samsun Kavaklılar Dernek Başkanı Murat Uzunoğlu, İstanbul Sefaköy Kavaklılar Dernek Başkan Yardımcısı Ümit Karagöz ve Gebze Büyükçukur Dernek Başkanı Recep Gürpınar ile Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu’nu ziyaret etti.

KAVAK MAHALLE OLMAKTAN ÇIKTI, GERÇEK BİR İLÇE OLDU

Ziyarette Dernek Başkanları adına konuşan Fikret Kesici, “İstanbul’da Gebze’de ve Kocaeli’nde bulunan Kavak Dernekleri ve Başkanları olarak Kavak’ın 91 Mahallesi adına başkanımıza tam destek sözümüzü vermeye geldik. Kendisinin sonuna kadar arkasındayız ve bu seçimlerde Kavak’ta sandıkta oy patlaması yapacağız. Çünkü o görevde olduğu süre içinde Kavak’ı bir mahalle görünümünden çıkartıp gerçek bir ilçe kimliğine kavuşturdu” diye konuştu.

BUNDAN SONRA USTALIK DÖNEMİ

Başkan İbrahim Sarıcaoğlu’nun beş yılda kazandırdığı yatırımları ile Kavak’ın adeta kabuk değiştirerek modern bir kent kimliğine kavuştuğunu söyleyen Kesici,” Başkanımızın beş yılda bizlerin hayal dahi edemeyeceği yatırımları ilçeye getirdi. Samsun’un 17 ilçesi arasında Kavak’ı neredeyse ilk sıraya çıkarttı. Çıraklık döneminde bize bu kadar hizmet kazandırdı.  Bundan sonra ustalık dönemi başlıyor. Bizler inanıyoruz ki bu yeni döneminde çok daha fazla yatırımı güzel ilçemiz Kavak’a kazandıracaktır” dedi.

KAVAK KABUĞUNU KIRDI

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu ’da “ Halkımız beş yıl önce bize kendilerine hizmet etmemiz için oy verdi. Biz de AK Belediyecilik anlayışı ile ilçemizi buluşturarak beş yılda yatırıma boğduk. Yeni dönemimizde ilçemize çok daha güzel hizmet ve yatırımları getireceğimizden hiç kimsenin kuşkusu olmasın. Kavak artık eski Kavak değil. Kavak artık kabuğunu kırmış ve bir dünya kenti olma yolunda ilerleyen bir kenttir” dedi.

Güncelleme Tarihi: 11 Şubat 2019, 15:04
YORUM EKLE