Alexa

Cumhur İttifakı, Kavak'ta Sandık Görevlileri ve Müşahitleri Bilgilendirdi

Siyaset ilkeli ve omurgalı yapılmalısı gerektiğini söyleyen Cumhur İttifakı adayı ve Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu, "Bizim tek derdimiz Cumhurbaşkanımıza verdiğimiz yüzde 80 hedefi yakalamak” dedi.

Cumhur İttifakı, Kavak'ta Sandık Görevlileri ve Müşahitleri Bilgilendirdi

AK Parti Kavak İlçe Teşkilatı, Kardelen Düğün Salonunda Mart’ta görev yapacak sandık görevlileri ve müşahitlere bilgilendirme toplantısı düzenledi.

SANDIĞA SAHİP ÇIKMALIYIZ

31 Mart’ta görev yapacak sandık görevlileri ve müşahitlere bilgilendirme toplantısı düzenleyen Ak Parti teşkilatıKardelen Düğün Salonunda sandık görevlilerinin çalışmalarını anlattı. Görsel bir sunumla toplantının açılışı yapan AK Parti Kavak İlçe Başkanı Osman Atlı, “31 Mart’ta en güzel sonucu elde edeceğiz. Ancak ezici bir oyla sandıktan çıkmamız için önce çok çalışmalıyız sonra da sandığa sahip çıkmalıyız” ifadelerini kullandı.

BİZİM TEK DERDİMİZ....

Cumhur ittifakı adayı ve Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu, Kavak’ta seçimi nasıl alırız endişesini hiçbir zaman taşımadıklarını söyleyerek,"Halkımızın ilgisi ve gösterdiği sevgi bu seçimin galibinin AK Parti olduğunu zaten bugünden ortaya koyuyor. Bizim tek derdimiz Cumhurbaşkanımıza verdiğimiz yüzde 80 hedefi yakalamak” dedi.

"Halkımız fitnecilere, fesatlara asla geçit vermedi"

Konuşmasında seçmenlere kendisini tüm partilerin adayı olarak tanıtıp köy köy gezeren ve oy isteyen İYİ Parti adayı Şerif Ün'ü kastederen, Sarıcaoğlu, “ Bağımsız aday olursun ‘Ben tüm partililerin adayıyım’ dersin bunu anlarım. Ama bir partiden aday olup böyle konuşmak doğru değil. Siyasetin bir omurgası olmalı ve düzgün yapılmalı. Böyle ben bir yere geleyim de nasıl olursa olsun mantığı ile siyaset yapılmaz. Halkımız fitnecilere, fesatlara asla geçit vermedi. Bundan sonra da vermeyecektir. HDP’nin destek verdiği partiden de adayında da bu memlekete bir hayır gelmez ” diye konuştu.

KAÇANLARDAN SATANLARDAN OLMADIK

Milliyetçi Hareket Partisi Kavak ilçe Başkanı Cahit Kamber ise burada yaptığı konuşmada 31 Mart'ta yapılacak seçimlerin sadece bir yerel seçim olarak görülmemesi gerektiğini belirterek, ” 31 Mart’ta ülkenin geleceğini oylayacağız. O gün sandığa gidin ve zillet ittifakına en güçlü bir şekilde oylarınızla gereken cevabı verin” dedi. Seçimlerin ülke geleceği için öneminden söz eden Kamber, “İşte biz nefis yapmadık. Kaçanlardan, satanlardan olmadık. Dün ülkücüyüm, omurgalıyım diyenler aday olamayınca trenden indiler. Bir daha da binmeleri mümkün değil. Hiç kimse bunlara kanmasın. “ şeklinde konuştu.

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 22 Mart 2019, 20:28
YORUM EKLE