Demir; "Dokunduğumuz her yer yerin yeniden yeşermesini istiyoruz."

Cumhur İttifakı AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mustafa Demir, projelerin tümünün kentin kalkınmasına ve gelişimine öncülük edeceğini söyledi.

Yerel Seçim Haberleri 23.03.2019, 13:21 23.03.2019, 13:30
Demir; "Dokunduğumuz her yer yerin yeniden yeşermesini istiyoruz."

Vezirköprü ilçesinde 31 Mart Seçimlerinde halkın desteğiyle görevi gelmesi halinde hayata geçireceği projeleri ve  hedeflerini vatandaşlara anlatan Cumhur İttifakı adayı Mustafa Demir, Vezirköprü ve kent genelinde uygulanacak projeler hakkında bilgi veren Demir, ilçe merkezinde vatandaşlara hitap etti, fidan dağıtım programına katıldı.

Vezirköprü Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı adayı İbrahim Sadık Edis ve  AK Parti İl Başkanı Ersan Aksu'nun da katıldığı etkinlikler sonrasında sanayi bölgesi esnafı gezen Demir, sanayi esnafının sorunlarını dinledi, 31 Mart seçimlerinde destek istedi. 

Programında açıklamalarda bulunan Cumhur İttifakı AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mustafa Demir, Vezirköprü ilçesinin kalkınması, gelişimi noktasında tüm ilçeler gibi büyükşehir ve alt kademe belediyelerin ortak çalışmalar yürüteceğini söyledi.

DOĞAL YAPI KORUNACAK

Vezirköprü ilçesinin kenevir üretim merkezi konumuna geleceğini anımsatan Mustafa Demir, "Bu yönde bölgemizin gelişimi için her türlü katkıyı vereceğiz. Vezirköprü bizim vazgeçilmezimiz, bize en çok destek veren ilçelerimiz arasında, halkımıza çok teşekkür ediyorum. Şahinkaya Kanyonu'nun ve Kunduz Yaylası'nın turizme kazandırılması noktasında çok ciddi çalışmalar yapacağız. Doğal güzelliklerin tüm dünyanın bilmesi, görmesi gerekli. Doğal yapı korunarak bölgenin turizm açısından merkez olmasını istiyoruz. Ayrıca alt ve üst yapı sorularını ilçemizde tamamen ortadan kalkması gerekiyor. İlçe belediyemizle birlikte bu sorunu aşacağız. Mahallelerimizde yol, su sorunun hiç yaşanmaması konusunda kararlıyız. Daha bir çok çalışma sırada bekliyor. Hükümetimizin Vezirköprü-Bafra, yine Vezirköprü-Osmancık arasında yüksek standartlarda yol yapımı için çalışmaları sürüyor. " dedi.

Samsun'u yatırımın gözde şehri haline getireceğiz

Yürütecekleri projelerin tümünün kentimizin kalkınmasına ve gelişimine öncülük edeceğini belirten Mustafa Demir; "Çalışmalarımızın hepsinde şehir modernizasyonunu, yaşamın kolaylaştırılmasını ve halk memnuniyetini ön planda tutacağız. Dokunduğumuz her yerin yeniden yeşermesini istiyoruz.  Önümüze kentimiz için büyük hedefler koyduk. Hazırladığımız tüm projeler kentimizin gelişimi, geleceğe emin adımlarla ilerlemesi, yaşamın kolaylaştırılması ve halkın mutluluğu, kent yaşam kalitesini artırmak için hazırlandı. Halkımız yetki verirse Allah'ın izniyle bu görevi en iyi şekilde yerine getireceğimize halkımızın inanmasını istiyoruz. Kendimize bir söz verdik, Hakk'a, halka ve vatana en iyi hizmeti sunacağız. Kentimiz her iş kolunda cazibe merkezi haline gelmeli. İktisadi projelerimiz ile Samsun'u yatırımın gözde şehri haline getireceğiz. " diye konuştu.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)