Alexa

Demir; Hayata Güzellik Katacağız!

Cumhur İttifakı adayı Mustafa Demir, down sendromlu çocuklar ve aileleriyle buluştu. "

Demir; Hayata Güzellik Katacağız!

Down sendromlu çocuklar ve aileleriyle buluşan Cumhur İttifakı AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mustafa Demir, "Gönül belediyeciliği yaparak her insanımızın hayatına güzellik katacağız" dedi.

"Cumhurbaşkanımızın 31 Mart’taki belediyecilik sloganı gönül belediyeciliği. Gönül belediyeciliğinin asıl hedefi ise yaşayan her insanımızın hayatına bir güzellik katmak" şeklinde konuşan Mustafa Demir; Atakum Down Kafe’de down sendromlu çocuklar ve aileleri ile bir araya geldi.

TRAFİK SIKIŞIKLIĞI VARSA ALTERNATİF YOLLAR ÜRETİRSİNİZ

Samsun'un trafik problemiyle ilgili de konuşan Mustafa Demir; "Bildiğiniz gibi bugüne kadar Türkiye’de yapılan belediyecilikten anladığımız şuydu; Belediye, daha çok yol yapar, kanalizasyon yapar, otopark yapar. Hep böyle yapıyla, şehirle alakalı şeyler. Halbuki belediye insana hizmet eder. Nasip olursa Samsun’un şehirleşmeyle, yapılaşma ile ilgili tüm problemlerini halledeceğiz. Otopark problemi varsa yıkarsınız bir yeri otopark yaparsın çözersiniz. Trafik sıkışıklığı varsa alternatif yollar üretirsiniz. Düzenleme yaparsınız, çözersiniz. İmar planları yapar şehirleri büyütürsünüz. Parklar yaparsınız" dedi.

PROJE HAZIRLIKLARIMIZ VAR

Gönül Belediyeciliği‘ne vurgu yapan Mustafa Demir, "Gönül belediyeciliğinin asıl hedefi ise yaşayan her insanımızın hayatına bir güzellik katmak. Bu alanda da özellikle çocuklarımız ki çocuklarımızın içinde de en özel çocuklarımız, sizin yavrularınız, bizim yavrularımız. Bu çocuklar hepimizin. Biz hem sizinle tanışmak hem de seçim sathındaki son döneme girmeden, şu anda proje hazırlıklarımız var. Sizler ne istersiniz? Sizleri bu çocuklarımızla beraber daha mutlu veya sizi daha değerli kılan, hayatınıza nasıl dokunabiliriz, nasıl katkı sağlayabiliriz. Şuna inanıyorum." dedi.

BURADA SİZLER İÇİN BİR ŞEYLER YAPALIM

Yaradanın şu anda bu çok özel kullarını size emanet etmesinin bir muradı olduğunu söyleyen Demir; "Ne yaşıyorsunuz, bağınız, duygu dünyanız, beyin dünyanız nedir? Yarın sorumluluğu bana verdiğinizde, belediye başkanlığı bittiğinde sizlerle ilgili bir şeyler yapabilecekken yapamamış olmanın vebaliyle gitmek istemem. Sizin gibi burada olmayan çok ailemiz var. İstiyoruz ki burada sizin için bir şeyler yapalım" diye konuştu.

BUNLAR İCRAATLARIMIZA YANSIYACAK

Seçimlerden sonra tekrar bir araya gelerek meseleleri konuşacaklarını belirten Mustafa Demir “Doğru şeyler yapmak istiyoruz. Bunda samimiyiz. İnanın bu program bizim çok önem verdiğimiz bir program. Bundan sonraki 5 yılımda sorumluluğu aldığımda, çalışma arkadaşlarımla beraber, hocalarımızla beraber ‘nasıl doğru yaparım’, bunları dinlemek ve sizleri tanımak için bir araya geldik. Mümkünse sizin konuşmanızı, sizin de ifadelerinizi not alacağız. Seçim sırasında proje aşamamızda bunlar bizim icatlarımıza yansıyacak. Seçimden sonra da nasip olursa tekrar bir araya gelip o bizim hazırlıklarımızı sizlerle bir gözden geçirmek istiyoruz. İnanın ifade ettiğiniz yapılabilecek ne varsa yapma kararlılığındayız. Hizmet noktasında hedef alacak olduğumuz kardeşlerimizsiniz, büyüklerimizsiniz’’

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 23 Şubat 2019, 00:32
YORUM EKLE

banner325