Alexa

Demir; TÜYAP Kitap Fuarı, Gelecek Adına Umut Verici

Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Demir, TÜYAP Karadeniz Kitap Fuarı'nın "Çocuklarımızın ve gençlerimizin fuara ilgisi gelecek adına umut verici" olduğunu söyledi.

Demir; TÜYAP Kitap Fuarı, Gelecek Adına Umut Verici

Bayındırlık ve İskan eski Bakanı,Cumhur İttifakı AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mustafa Demir, TÜYAP Karadeniz 5'inci Kitap Fuarı'nı gezdi. Fuara gençlerin ve çocukların ilgi göstermesinin mutluluk verici olduğunu belirten Mustafa Demir, "Gelecek adına umutlandım" ifadelerini kullandı.

Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, AK Parti İl Yönetim Kurulu Üyesi Kürşat Gündoğdu, AK Parti Tekkeköy İlçe Başkanı Hayri Ağırlar ile birlikte Karadeniz 5'inci Kitap Fuarı'nı ziyaret eden Mustafa Demir"İyi kitaplar en gerçek dostlarımızdır. Çocukların ve gençlerin kitap fuarına ilgisini görmek bizleri gelecek adına umutlandırdı. Böyle organizasyonların artmasını temenni ediyorum" diye konuştu.

Mustafa Demir burada yaptığı açıklamada; "Samsun'umuzun en değerli markasını bu anlamlı fuarda görmek son derece sevindirici. Samsunlu hemşehrilerimden Samsunspor ürünlerine ilgi göstermelerini bekliyorum. Samsunspor'a vereceğimiz her destek, kulübümüzü bugün bulunduğu noktadan çok daha ileriye taşıyacaktır" dedi.
 

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 23 Şubat 2019, 19:11
YORUM EKLE

banner325