Demirtaş; kime inanıyor, güveniyorsanız oyunuzu ona verin

İYİ Parti İlkadım Belediye Başkan adayı Necattin Demirtaş, "Dükkanınızın anahtarını 5 yıllığına kime emanet etmek isterseniz oyunuzu ona verin" dedi.

Yerel Seçim Haberleri 10.03.2019, 16:24 10.03.2019, 16:48
Demirtaş; kime inanıyor, güveniyorsanız oyunuzu ona verin

İlkadım Fevzi Çakmak Mahallesi'de iki ayrı Seçim Koordinasyon Merkezi'nin (SKM) açılışını gerçekleştiren İYİ Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hayati Tekin ve İYİ Parti İlkadım Belediye Başkan adayı Necattin Demirtaş, İlkadım mahalle sakinleri tarafından davul surna ile karşılandı.

Arkamızda sadece sizler varsınız

SKM açılışında konuşan Necattin Demirtaş, "Bizleri büyük bir coşkuyla, heyecanla karşılayan ve yürekten destek veren Fevzi Çakmak Mahallesi sakinlerine minnettarım" ifadelerini kullanarak, "Bugün burayı dolduran, yıllardır beni ailelerinden biri gibi görüp bağrına basan çok kıymetli hemşehrilerim; güçümüzü sizden aldık ve kutsal olduğuna inandığımız bir yola çıktık. Arkamızda, yanımızda sadece siz varsınız. Milletten aldığım güç ve enerjiyle yürüdüğüm bu yolda beni bir an bile yalnız bırakmadınız. Allah sizden bin kere razı olsun." dedi.

Heryer bizi gösteriyor; ancak biz de sizi gösteriyoruz

Oyun namus olduğuna dikkat çeken Necattin Demirtaş," Ortada bir kazanım varsa bu benim değil, hepimizindir. Her zaman sizinle yürüdüğüm bu yolda nasip olursa gene beraber ve birlikte yürüyeceğiz. Başkan olduğum dönemde ne yaptımsa önce hizmet dedim. Hizmeti de sizin ihtiyaçlarınıza göre belirledim. Bu bundan sonra da böyle olacak. Siz isteyecekiniz, biz de değerlendirip ihtiyaç ve önceliğini belirleyip işe koyulacağız. yaptıklarım kadar yapacaklarım var.

Yapacağımız her hizmetti her fırsatta mümkün oldukca analatmaya çalışıyorum. Ancak size kendimi anlatmıyorum. Siz beni tanıdınız, gördünüz, bildiniz. O yüzden karşınızda iki aday var. Dükkanınızın anahtarını 5 yıllığına kime emanet etmek isterseniz oyunuzu ona verin. İşçi hakkını kim gözetiyorsa, emeğe kim saygı duyuyorsa ve kim hizmet yapmışsa ona verin. Oy namustur. Benim vatandaşımın namusu da para ile satın alınamaz. Ben bunu gayet iyi biliyorum. Heryer bizi gösteriyor; ancak biz de sizi gösteriyoruz." dedi.

Demirtaş: Meselenin belediye başkanı olmak değil, mesele daha sonra da halkın içinde korumasız alnı açık, başı dik biçimde yürüyebilmek. olduğunu belirterek, "kime inanıyor, güveniyorsanız oyunuzu ona verin" ifadeleriyle konuşmasını tamamladı.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)