Alexa

Erdoğan Tok; Modarn Çözümler Ürettik

Cumhur İttifakı AK Parti Adayı İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, esnaf ve vatandaşlarla buluşarak bu zamana kadar yapmış oldukları hizmetleri ve bundan sonra yapacakları projeleri anlatıyor.

Erdoğan Tok; Modarn Çözümler Ürettik

Mecidiye Caddesi için Prestijli Cadde olacağı yönünde açıklamalarda bulunan Cumhur İttifakı AK Parti Adayı İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan TokMHP Meclis Üyesi ve Cumhur İttifakı MHP Meclis Üyesi Adayı Mustafa Umar ve Cumhur İttifakı AK Parti Meclis Üyesi Adayı Murat Gürbüz ile birlikte Mecidiye bölgesindeki esnafları ziyaret ederek, “Esnaf kardeşlerimizin kazancını arttıracak yeni modern projelere hayat vermeye devam edeceğiz" dedi.

Modern çözümler ürettik

İlkadım'ın yoğun nüfusunun yanı sıra dışarıdan gelen birçok vatandaş için bir alışveriş merkezi hüviyeti olduğu bilinci ile çalıştıklarını belirten Erdoğan Tok; "İlkadım ekonomik anlamda şehrimizin lokomotifi konumunda. Bu nedenle esnafımızın en iyi şartlarda hizmet vermesi için modern çözümler ürettik ve üretmeye devam ediyoruz. Sadece şehir içi değil şehir dışından da çok sayıda vatandaşın geldiği bu bölgemizde ticareti canlandırarak ile prestijli cadde haline getireceğiz" diye konuştu.

Kadifekale Mahallesinde Kurt ailesi, Unkapanı Mahallesinde Umar ve Gün aileleri, Kalkanca Mahallesinde Sayal Ailesi’nin de misafiri olan Başkan Tok, “Misafir olduğumuz her evde Cumhur İttifakının birleştirici gücü ile kardeşlik bağlarımızı sağlamlaştırıyoruz” ifadelerini kullandı.

PROJELER ÜRETMEYE VE GERÇEKLEŞTİRMEYE DEVAM EDİYORUZ

Gönül belediyeciliği ile vatandaşların gönlünde edindikleri yeri koruyarak bundan sonra da birliktelikleri daha da güçlendirmek olacağını belirten Erdoğan Tok; "Bunun örneğini de hanelerine misafir olduğumuz kıymetli ev sahiplerimizde görüyoruz. İlkadım olarak güzel bir gönül birlikteliği bağı kurmuşuz ve büyük bir İlkadım ailesi olmuşuz. Bu durum bizi oldukça mutlu ediyor. Tabi ki büyük İlkadım ailesini oluşturmak için, göreve geldiğimiz ilk günden itibaren toplumun her kesimine nasıl seslenebiliriz düşüncesiyle hareket ederek yatırımlarımızı gerçekleştirdik.  Aradan geçen 5 yıla yakın bir sürede Belediye Yeni Hizmet Binası, Camii ve Külliye, Unkapanı Kültür ve Yaşam Merkezi, Derebahçe Sosyal Tesisleri, İlkadım Gençlik Merkezi,  62 park, 12 halı saha, spor kompleksleri, 15 Temmuz Millet Yolu ve Şehitler Anıtı, Derebahçe mahallemizin çehresini değiştirecek olan koşu yolu ve hayat parkuru, ve daha birçok eseri ilçemize kazandırdık. Bu hizmetlerimizi ilçemize kazandırırken sürekli vatandaşlarımızla istişare ederek gönül belediyeciliği anlayışı içinde olduk. Bu nedenle bundan önce olduğu gibi bundan sonra da gönül belediyecilik ile gönüllere dokunmaya devam edeceğiz” dedi.

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 28 Şubat 2019, 16:18
YORUM EKLE

banner325