Erdoğan Tok ve Necmi Akkoyunlu'dan 'İlkadım' Mesajı

Cumhur ittifakı AK Parti Adayı İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, 1999-2004 yılları arası İlkadım Belediye Başkanlığı yapan Necmi Akkoyunlu’yu Yeni Belediye Hizmet Binasında ağırladı.

Yerel Seçim Haberleri 04.03.2019, 20:39 04.03.2019, 21:55
Erdoğan Tok ve Necmi Akkoyunlu'dan 'İlkadım' Mesajı

1999-2004 yılları arası İlkadım Belediye Başkanlığı yapan Necmi Akkoyunlu’yu Yeni Belediye Hizmet Binasında ağırlayan Cumhur ittifakı AK Parti Adayı İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, "Necmi Akkoyunlu abimiz davetimizi kırmayarak bizimle olduğu için teşekkür ederim" dedi.

AKKOYUNLU'NUN HİZMETLERİ UNUTULMAYACAK!

İlkadım Belediyesi Yeni Hizmet Binasında Necmi Akkoyunlu’yu ağırlamaktan büyük bir mutluluk duyduğunu belirten Başkan Erdoğan Tok; “Her zaman iletişimimizi kuvvetli bir şekilde gerçekleştirdiğimiz Necmi Akkoyunlu abimiz davetimizi kırmayarak bizimle olduğu için teşekkür ederim” ifadelerini kullanarak, İlkadım Belde Belediyesi Eski Başkanı Necmi Akkoyunlu’nun İlkadım’a kazandırdığı hizmetlerin hiçbir zaman unutulmayacağını ve İlkadımlıların her zaman minnetle hatırlayacağı bir başkan olduğunu söyledi.

NECMİ AĞAB KARŞISINDA SEÇİM KAZANMAK KOLAY DEĞİL

Necmi Akkoyunlu karşısında seçim kazanmanın zor olduğunu özellikle belirten Tok, 2004 de kendisinden bu görevi devraldıklarını, 1999 ve 2004 arası yıllarda gerçekten çok güzel işlere imzalar attığını, Çok güzel ilişkiler kurduğunu belirterek, "Yani babacan tavrıyla beraber halkla bütünleşmiş bir başkandı. Tabi o zaman AK Parti yeni kurulmuş Türkiye’de ki çok büyük bir havasıyla beraber aslında biz biraz da partinin desteğini arkamıza alarak kazanmıştık. Yoksa Necmi Ağabeyin karşısında seçim kazanmak o kadar da kolay değil. Çünkü Necmi abi gerçekten halkla bütünleşmiş hizmetleriyle gerçekten vatandaşlarımızın gönlünde taht kurmuş bir ağabeyimizdi. Sonraki süreçte 2004 2009 yılları arasında belediye başkanlığı yaptım. O günden bu güne geçen 15 yıllık süre içerisinde hep Necmi ağabeyimizle ilişkilerimiz olmuştur. Bayramlarda bir birlerimizi ararız. Hal ve hatırlarımızı sorar bir araya geliriz. Bugünde ziyaret etmiş bizi yeni makamımızda bize gönül desteğini ortaya koyma adına, ben kendisine bu hassasiyetinden dolayı teşekkür ediyorum”şeklinde konuştu.

BİR KARDEŞ OLARAK SEVDİM

Cumhur ittifakı AK Parti Adayı İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok’un yaptığı hizmetlerin İlkadım ve Samsunlular adına bir şans olduğunu ifade eden Akkoyunlu; “Bu kadar güzel konuşmanın ardından fazla lafa gerek yok aslında. Söylediklerinin hepsine katılıyorum. Ağabey olarak beni saymıştır. Bende onu bir kardeş olarak sevdim saydım. Allah yardım etsin, Allah güç versin. Bu görev genç ve dinamik kardeşim Erdoğan Tok’a da yakışıyor." dedi.

Başarıların devamını dileyen Necmi Akkoyunlu konuşmasını şöyle tamamladı:

BÜYÜK HİZMETLERİ OLDU

"Şu an içersin de bulunduğumuz Yeni belediye Hizmet Binasının İlkadım için hayırlı olmasını dilerim. Güzel ve büyük projeleri hayata geçiren kardeşim Erdoğan Tok’u bu seçimlerde de başarıyı yakalayacağına inanıyorum. Kıymetli vatandaşlarımız hizmet yapan ve yapmayan yöneticileri bilir ve oyunu ona göre kullanır. Erdoğan Başkanın da bu anlamda büyük hizmetleri olduğunu biliyoruz ve hizmetleri sürdüreceğine inanıyoruz. Allah yardımcısı olsun. Allah başarılarının devamını çalışmalarının devamını sağlar inşallah. Kendisine bu yorucu maratonda başarılar diliyorum”

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)
parçalı bulutlu